Cennik /

Poranki dla dzieci

W sobotnie i niedzielne poranki na małym lodowisku B odbywają się zajęcia dla dzieci – czyli nauka jazdy na łyżwach poprzez zabawę. Przy dziecięcej muzyce, w atrakcyjny, zabawny sposób, dzieci uczą się pierwszych kroków na łyżwach, albo szkolą swoje umiejętności. Zajęcia prowadzą instruktorzy ze szkółki „Ice&Fun” Renaty Aleksander. 
Tura trwa 75min.

 

Gdzie? Na specjalnie wydzielonej części Lodowiska B.

Kiedy? W soboty i niedziele od 9:30 do 10:45 i 11:15 do 12:30

Dla kogo? Dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Dzieci uczestniczące w Porankach dla Dzieci dzielone są na trzy grupy, w zależności od umiejętności jazdy na łyżwach oraz wieku:

    1. Grupa dzieci początkujących, niejeżdżących wcześniej – przewidziana jest możliwość udziału rodziców we wspólnej nauce, co daje komfort dzieciom. Decyzję o uczestniczeniu rodzica / opiekuna podejmuje Animator, prowadzący grupę. Tylko on daję zezwolenie lub prosi o opuszczenie tafli opiekuna dziecka.
    2. Grupa dzieci początkujących, jeżdżących samodzielnie.
    3. Grupa dzieci zaawansowanych, jeżdżących samodzielnie.

Jak się ubrać? Ciepło! Temperatura na Zimowym Narodowym jest taka sama, jak temperatura na zewnątrz. Ponadto wszystkie osoby przebywające na lodowisku muszą używać kasków i  rękawiczek. Zaleca się również używanie nakolanników i nałokietników.

Jaki bilet kupić? Dla dziecka należy kupić bilet na Poranki dla Dzieci. Rodzice/opiekunowie chcący wejść na teren Zimowego Narodowego (gdzie znajduje się Lodowisko) muszą kupić bilet wstępu do Zimowego Miasteczka (5 zł).  Możliwość wstępu na Lodowisko, na którym odbywają się Poranki dla Dzieci, jest uzależniona od decyzji Animatora i nie wymaga zakupu biletu na Lodowisko lub Poranek dla Dzieci. Wejście na Lodowisko jest możliwe tylko w łyżwach.

KUP BILET

Zajęcia dla dzieci Sobota – Niedziela
Ulgowy 17 zł

 

„Ice&Fun” zaprasza również do korzystania z indywidualnych lekcji nauki jazdy na łyżwach. Od poniedziałku do piątku w godzinach 15.30 – 20.00, w soboty i niedziele od 9.30 do 20.00. Lekcje indywidualne są organizowane dla dzieci i dorosłych, dla początkujących i zaawansowanych.

Zapisy w godzinach 15.00-21.00 pod telefonem 693 153 053 lub e-mailem r.aleksander@iceandfun.pl
Informacje o szkole „Ice&Fun” na www.iceandfun.pl