Największe zimowe wydarzenie zawita do Lublina!

12 stycznia 2022

Już 19 i 20 lutego (sobota, niedziela) atmosfera z Narodowego przeniesie się na 1800m² Lodowiska ICEMANIA w Lublinie (Al. Zygmuntowskie 4). Przez dwa dni, wszystkim odwiedzającym lodowisko, Zimowy PGE Narodowy oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 

CO CZEKA NA ODWIEDZAJĄCYCH? 

Uczestnicy mogą liczyć na wyspecjalizowaną kadrę instruktorską w ramach trzech cykli tematycznych: 

  • Poranki dla dzieci z PGE – 12:00 – 12:45; 14:00 – 15:15 

Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach. PGE jako sponsor Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego i Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego wie, że aktywność fizyczna wśród dzieci jest ważna nie tylko latem, lecz także zimą. 

  • Dobra Drużyna PZU – trening łyżwiarski dla młodzieży – 16: 00 – 16:45, 18:00 – 18:45 

Aktywność w ramach programu promującego ruch – “Dobra drużyna PZU”. Warsztaty przeznaczone dla młodzieży, których zadaniem jest zachęcenie do wejścia w nową formę aktywności fizycznej. 

  • Disko Lodowisko z 4FUN.TV – 20:00 – 20:45 

Popularna na Zimowym, lodowa dyskoteka w rytm największych, aktualnych hitów stacji 4FUN.TV. 

Zimowy Narodowy, goszczący od 7 lat na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, w tym roku ponownie nie mógł stanąć w dotychczasowej lokalizacji. Dlatego znana wszystkim zimowa ekipa po raz pierwszy rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą! Na swojej mapie ma aż 10 miejscowości, a jedną z nich jest Lublin.  

STREFA ZIMOWEGO PGE NARODOWEGO – 12:00 – 20:00  

Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach – dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach wydarzenia są bezpłatnehttps://mosir.lublin.pl/obiekty/lodowisko-icemania/