Przejazd rolbą po lodowisku i rzucanie śnieżkami – Finał WOŚP na Zimowym Narodowym!

14 stycznia 2020

Gwiazdy, niezwykła atmosfera, zimowe atrakcje i trwające cały dzień licytacje, w których udział mógł wziąć każdy odwiedzający – tak wyglądał 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Zimowym Narodowym. 

 

Już od rana na Zimowym Narodowym na gości czekały specjalnie przygotowane atrakcje. Dzieci mogły odwiedzić Szpital Pluszowego Misia, a dorośli nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się też symulator dachowania, dzięki któremu każdy mógł się przekonać, jak ważne jest prawidłowe zapinanie pasów. 

Przez cały dzień fani zimowych atrakcji mogli wspierać WOŚP biorąc udział w licytacjach i akcjach specjalnych. Można było wylicytować m.in. przejazd rolbą, zmienić kierunek jazdy na lodowisku, spróbować ogromnego tortu w kształcie serduszka WOŚP, czy rzucać śnieżkami, co sprawiło ogromną radość tęskniącym za zimą dzieciom. 

Finał WOŚP na Zimowym Narodowym wsparły też gwiazdy Joanna Horodyńska, Tomasz Jacykow, Katarzyna Burzyńska i Karina Kunkiewicz. Goście mogli wylicytować kubki z ich autografami, a także zrobić wspólne zdjęcie, oczywiście w zamian za datek do puszki. 

O godz. 20 po raz pierwszy z lodowiska na Zimowym Narodowym zostało wysłane światełko do nieba.