WOŚP na Zimowym Narodowym!

10 stycznia 2020

W tym sezonie Zimowy Narodowy gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i zaprasza na finał akcji już w najbliższą niedzielę. Będzie można spotkać gwiazdy i wziąć udział w wyjątkowych atrakcjach, które startują już o godz. 9 i potrwają aż do światełka do nieba.

Dla gości odwiedzających Zimowy Narodowy podczas 28. Finału Wielkiej Świątecznej Pomocy organizatorzy przygotowali liczne atrakcje.

 

Przez cały dzień na Zimowym Narodowym będą prowadzone licytacje, z których zysk trafi bezpośrednio do puszek WOŚP. Zimowy Narodowy prowadzi także aukcje na Allegro, można wylicytować łyżwy z autografem Marcina Gortata, lekcję jazdy na łyżwach z Mariuszem Czerkawskim, a także pakiety biletów i kartę VIP dla całej rodziny allegro.pl/uzytkownik/ZimowyNarodowy.

 

Na dzieci czeka zabawa zabawie edukacyjna „Szpital Pluszowego Misia” przygotowane przez studentów medycyny działających w stowarzyszeniu EMSA Warszawa. Młodzież i dorośli będę mogli nauczyć się poprawnego udzielania pierwszej pomocy na fantomach „Ratowanie na spontanie”. Na Zimowym Narodowym, dzięki symulatorom dachowania, zderzeń lub wagi przeciążeniowej, będzie można przekonać się, jak ważne jest prawidłowe zapinanie pasów w samochodzie.

 

W szatniach Zimowego Narodowego będzie prowadzona akcja „Ubrania do oddania”, odwiedzający mogą przynieść niepotrzebne ubrania, a za każdy 1 kg ubrań 1 zł trafi do WOŚP. Do akcji włączył się także Zimowy Cafe by Segafredo, który wprowadził specjalne ciasteczka, a pieniądze ze sprzedaży trafiają do WOŚP.

 

Po południu na odwiedzających będzie czekała słodka niespodzianka przygotowana przez Cukiernię Olsza, a ten wyjątkowy dzień zakończy światełko do nieba po raz pierwszy wysyłane z Zimowego Narodowego.