Świąteczny klimat i 100% zimy

23 grudnia 2019

Zimowy Narodowy już na stałe wpisał się w zimowy krajobraz Warszawy stając się jednym ulubionych miejsc odwiedzanych zarówno przez mieszkańców, jak i turystów. Na odwiedzających czekają atrakcje przygotowane we współpracy z Partnerem Strategicznym marką E.Wedel.

 

Zimowy Narodowy ponownie zagościł na płycie PGE Narodowego. Na wielbicieli zimy czekają: 2 lodowiska, 12-metrowa Górka Lodowa E.Wedel i 2 tory do curlingu. Świąteczny klimat zapewniają malowniczo rozmieszczone światełka i kilkunastometrowa choinka E.Wedel.

Nowością na Zimowym Narodowym jest Strefa Czekolady E.Wedel – dla wielbicieli słodkości to punkt obowiązkowy. Można w niej rozgrzać się przy gorącej czekoladzie, poznać proces powstawania czekolady i wziąć udział w interaktywnym quizie.

Wielbicieli czekolady i sztuki na pewno zainteresuje czekoladowa makieta szkoły w Ghanie, której powstanie, we współpracy z Fundacją Omeny Mensah, wspiera marka E.Wedel. Rzeźba jest dziełem Maestro Czekolady Janusza Profusa i Mistrzyni Czekolady Joanny Profus. Powstała z 56 kg czekolady E.Wedel, a jej wykonanie zajęło 120 godzin!

Dla fanów słodyczy i zimy E.Wedel wraz z Zimowym Narodowym przygotowali specjalną promocję „Przyjemne Poniedziałki z Wedlem”. W każdy poniedziałek, kupując jeden bilet na Lodowisko E.Wedel i przedstawiając w kasie Zimowego Narodowego paragon zakupu dowolnych produktów E.Wedel na kwotę 15 zł, w dniach 16.12.2019-02.03.2020, drugi bilet można otrzymać gratis.