Mikołajkowy weekend na Zimowym Narodowym!

5 grudnia 2019

Już w najbliższy weekend na Zimowym Narodowym na gości czeka zimowe szaleństwo i specjalne atrakcje. W sobotę na płycie PGE Narodowego pojawią się Motomikołaje, na skateparku odbędą się finałowe zawody Mazowieckiej Ligi Bladecross, a na lodowiskach konkursy z niespodziankami. Przez cały weekend będzie trwała akcja promocyjna „Dolnego Śląska”.

 

Goście odwiedzający Zimowy Narodowy w najbliższy weekend na pewno nie będą się nudzić. W sobotę zapraszamy na MotoMikołajki, czyli akcję charytatywną organizowaną przed Fundację Jednym Śladem. Mikołaje na motorach, którzy przyjadą na PGE Narodowy o godz. 10.00, spełnią marzenia dzieci z publicznych i rodzinnych domów dziecka wręczając im prezenty. Będzie można zobaczyć niezwykłe motocykle i setki Mikołajów w jednym miejscu. Mikołaje odwiedzą też Zimowy Narodowy – Mikołaj jeżdżący na łyżwach lub zjeżdżający z Górki Lodowej E.Wedel to niezapomniany widok!

 

W sobotę na lodowiskach animatorzy Zimowego Narodowego przeprowadzą konkursy, w których będzie można wygrać wiele niespodzianek.

Z kolei na Skateparku Zimowego Narodowego odbędą się finałowe zawody Mazowieckiej Ligi Bladecross, czyli zawody rolkowe dla dzieci i dorosłych polegające na wyścigu po torze przeszkód złożonym z opon, boxów, murków itp. Sportowe emocje gwarantowane!

 

W mikołajkowy i kolejny weekend na Zimowym Narodowym będzie trwała akcja „Dolnośląski Zimowy Narodowy”, w ramach której będzie można zapoznać się z ofertą turystyczną Dolnego Śląska i wziąć udział w konkursie wiedzy o tym wyjątkowym regionie oraz spędzić chwile relaksu na strefie chillout.

 

Oczywiście na gości czekają też najlepsze zimowe atrakcje na Zimowym Narodowym: 2 lodowiska, Górka Lodowa E.Wedel i tory do curlingu. Najmłodsi mogą wziąć udział w „Porankach dla dzieci z PGE Energia Ciepła”, podczas których uczą się jazdy na łyżwach, a fani klubowych imprez powinni zarezerwować piątkowy i sobotni wieczór na „Disco Lodowisko z 4FUN.TV”.

 

Po aktywnie spędzonym czasie można zrelaksować się w Strefie Czekolady E.Wedel, Zimowy Cafe by Segafredo lub Stacji Grzewczej.

 

Ceny biletów:

Na lodowisko: normalne od 14 zł, ulgowe od 11 zł

Górka lodowa: od 6 zł

Wejście na płytę: 5 zł

Curling: 28 zł bilet normalny, 23 zł bilet ulgowy

Skatepark Zimowy Narodowy: 8 zł