Poczuj świąteczny klimat na Zimowym Narodowym!

20 grudnia 2018

Zbliża się ostatni przedświąteczny weekend. Dzięki atrakcjom zaplanowanym na ten czas przez Zimowy Narodowy, możemy przyjemnie i radośnie wejść w klimat świąt, prezentów i rodzinnej atmosfery. Już w piątek, 21 grudnia, o godz. 18:00 na tafli lodowiska na PGE Narodowym, tysiącem lampek rozbłyśnie kilkunastometrowa świąteczna choinka.

 

W Zimowym Miasteczku święta zaczynają się już w piątek 21 grudnia. Tego dnia zagoszczą urokliwe Śnieżynki, które będą rozdawały słodkości od Wedla i prowadziły konkursy. Będzie można również podziwiać ich łyżwiarskie umiejętności w postaci piruetów i innych skomplikowanych figur, które zaprezentują na lodowisku B. Tuż obok, na płycie stanie specjalna strefa rozrywki Wedla, w której każdy będzie mógł poczuć dziecięcą radość, zakręcić „kołem słodkości”, w którym każdy jest wygranym, czy wziąć udział w licznych animacjach i konkursach ze słodkimi upominkami. Niepowtarzalną atrakcją w piątek będzie inauguracja świątecznej iluminacji Wedla i rozświetlenie wyjątkowej choinki, która stanie na środku lodowiska B. Punktualnie o godz. 18:00 goście Zimowego Miasteczka wezmą udział w odliczaniu i rozświetleniu tego magicznego drzewka.

 

Wieczorne emocje dodatkowo podkręci prezenterka Kristina z 4FUN.TV, która przeprowadzi konkursy z prezentami marzeń. Zarówno w piątek jak i sobotę można wygrać m.in. skok na bungee, jazdę samochodem Ferrari, czy też lot w tunelu aerodynamicznym. Gości Zimowego Miasteczka, którzy przede wszystkim dbają o swoją dobrą formę i jeszcze przed świętami chcieliby się skonsultować z dietetykiem lub fizjoterapeutą, zapraszamy do strefy MultiSport Lab. Czekają tam na nich  ćwiczenia wytrzymałościowe, aktywności w wirtualnym świecie (VR) oraz urządzenia, które przeanalizują ciało i wady postawy. Osoby chętne na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na rolkach ze szkołą Black&Yellow zapraszamy do skateparku na poziom -4.

 

Przez cały weekend na Zimowym Narodowym będzie można pojeździć na łyżwach, zjechać z górki lodowej, pokręcić się na bumper cars, karuzeli, albo pograć w curling. W sobotę i niedzielę, najmłodsi łyżwiarze mogą skorzystać z „Poranków dla dzieci”, czyli nauki jazdy na łyżwach połączonej z zabawą.

Na zakończenie tak emocjonującego weekendu, można odetchnąć pijąc gorącą czekoladę na stoisku Pijalni Czekolady E.Wedel, kawę w „Zimowy Cafe by Segafredo” lub coś rozgrzewającego w „Stacji Grzewczej”.

 

Zimowa strefa Wedla będzie działać od rozpoczęcia iluminacji do 1.01.2019r. w godz. 12:00-18.00, za wyjątkiem 25.12, kiedy będzie otwarta od 13:30. Jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich gości Zimowego Miasteczka.

 

Zimowy Narodowy w okresie międzyświątecznym będzie otwarty od rana do północy, poniżej szczegółowe godziny funkcjonowania:

 

24 grudnia nieczynne

25 grudnia – od 12.30 do 24.00

26-30 grudnia – od 9.00 do 24.00

31 grudnia – od 9.00 do 17.00

01 stycznia – 12.30 do 24.00

2-6 stycznia – 9.00 do 24.00

 

 

Facebook: www.facebook.com/zimowy.narodowy

Instagram: zimowynarodowy

 

Organizatorem i pomysłodawcą projektu Zimowy Narodowy jest agencja Testa Communications.

www.testa.com.pl

 

Partner strategiczny Zimowego Narodowego: Wedel

Partnerzy Zimowego Narodowego: MultiSport, Stock, Red Bull, Segafredo, Kino Świat, Szczyrk Mountain Resort, Robyg

Patroni medialni Zimowego Narodowego: ZET, Onet, Viva, Poradnik Zdrowie, Mamo To Ja, 4FUN.TV

Partnerzy medialni Skateparku:  4FUN.TV, RADIO KAMPUS, I DO SK8

Partnerzy Skateparku: California Skateshop, Akademia Surfingu, Desk Shop, Board For Kids, Kamuflage, Rollschool, Pożycz kółko, I love Rolki, Scoot Camp, Selectshop, Slalom Academy, Rollinn.pl