Rusza zima z Wedlem na Zimowym Narodowym!

19 grudnia 2018

 

Już w piątek, 21 grudnia, o godz. 18:00 rozpocznie się świąteczna iluminacja Wedla. Kilkunastometrowa choinka stanie na tafli lodowiska i rozświetli Zimowe Miasteczko.

 

Zima z Wedlem na Zimowym Narodowym, to nie tylko świąteczna iluminacja w postaci efektownej choinki. To również specjalna strefa rozrywki, w której każdy będzie mógł poczuć dziecięcą radość. Zakręcić „kołem słodkości”, w którym każdy jest wygranym, wziąć udział w licznych animacjach i konkursach ze słodkimi upominkami. Zima z Wedlem na Zimowym Narodowym to atrakcje dla małych i dużych, ale przede wszystkich magiczna atmosfera świąt, którą można poczuć w towarzystwie pięknie ozdobionej i oświetlonej choinki. Zimowa strefa Wedla będzie działać od rozpoczęcia iluminacji do 1.01.2019r. w godz. 12:00-18.00, za wyjątkiem 25.12, kiedy będzie otwarta od 13:30. Jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich gości Zimowego Miasteczka.

 

W piątkowy i sobotni wieczór na Zimowym Narodowym, tradycyjnie już odbędzie się „Disco Lodowisko z 4FUN.TV”, podczas którego będzie można wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. skok na bungee, jazdę samochodem Ferrari, czy też lot w tunelu aerodynamicznym. Wszystkich tych, którzy chcą sprawdzić swoją sprawność fizyczną, skonsultować się z dietetykiem lub fizjoterapeutą, zapraszamy do strefy MultiSport Lab. Czekają tam na Was ćwiczenia wytrzymałościowe, aktywności w wirtualnym świecie (VR), oraz urządzenia, które przeanalizują Wasze ciało i wady postawy.

 

Przez cały weekend na Zimowym Narodowym będzie można pojeździć na łyżwach, zjechać z górki lodowej, pokręcić się na bumper cars, karuzeli, albo pograć w curling. W sobotę i niedzielę, najmłodsi łyżwiarze mogą skorzystać z „Poranków dla dzieci”, czyli nauki jazdy na łyżwach połączonej z zabawą.

Osoby chętne na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na rolkach ze szkołą Black&Yellow zapraszamy do skate parku na poziom -4. Na zakończenie tak emocjonującego weekendu, można odetchnąć pijąc gorącą czekoladę na stoisku Pijalni Czekolady E.Wedel, kawę w „Zimowy Cafe by Segafredo” lub coś rozgrzewającego w „Stacji Grzewczej”.

 

Zimowy Narodowy potrwa do końca lutego 2019 roku.

 

Facebook: www.facebook.com/zimowy.narodowy

Instagram: zimowynarodowy

 

Organizatorem i pomysłodawcą projektu Zimowy Narodowy jest agencja Testa Communications.

www.testa.com.pl

https://www.facebook.com/testa.communications

 

Partner strategiczny Zimowego Narodowego: Wedel

Partnerzy Zimowego Narodowego: MultiSport, Stock, Red Bull, Segafredo, Kino Świat, Szczyrk Mountain Resort, Robyg

Patroni medialni Zimowego Narodowego: ZET, Onet, Viva, Poradnik Zdrowie, Mamo To Ja, 4FUN.TV

Partnerzy medialni Skateparku:  4FUN.TV, RADIO KAMPUS, I DO SK8