MIKOŁAJKOWY WEEKEND ATRAKCJI NA ZIMOWYM NARODOWYM!

7 grudnia 2018

W nadchodzący weekend 7-8 grudnia, największe Zimowe Miasteczko w Polsce od rana zaprasza na łyżwy, ale i nie tylko. Każdy, kto odwiedzi Zimowy Narodowy, będzie miał okazję zapoznać się z ofertą turystyczną Dolnego Śląska. Na specjalnym dolnośląskim stoisku zaprezentowane zostaną największe atrakcje turystyczne Wrocławia i regionu. Na parkingu PGE Narodowego czekają rolkarskie Mikołajki z I love Rolki oraz darmowe warsztaty jazdy na hulajnodze ze Scootcamp.

 

W sobotę, 7 grudnia od 13:00 do 19:00 na krytym skateparku Zimowego Narodowego, każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności jazdy na rolkach. W ten dzień odbywa się specjalnie przygotowany event z okazji Mikołajek. Wraz z partnerem i organizatorem warsztatów I love rolki, tego dnia można będzie podszkolić swoje umiejętności m.in w jeździe, hamowaniu i slalomie.

 

Motywem niedzielnego dnia będzie hulajnoga. Gdzie w godzinach od 14:00 do 16:00, wraz ze szkółką Scootcamp, goście skateparku będą mogli pouczyć się tricków na hulajnodze, która ostatnio stała się dość popularna wśród warszawiaków. Wstęp na skatepark to jedyne 7zł, a można w nim jeździć w weekendy od 12:00 aż do 23:00. Bilety można zakupić online na stronie bilety.zimowynarodowy.pl

 

Przez cały weekend Zimowy Narodowy zaprasza również na wszystkie atrakcje Zimowego Miasteczka. Na gości czekają trzy lodowiska, górka lodowa, bumper cars, curling i karuzela. Dla najmłodszych z samego rana czekają, „Poranki dla dzieci”. Starsi w piątkowe i sobotnie wieczory bawią się na „Disco Lodowisko z 4FUN.TV”. Na uczestników wieczornej imprezy na lodowisku A, czeka dużo konkursów z cennymi nagrodami.

 

Dla pasjonatów podróży powstanie w recepcji głównej PGE Narodowego wyjątkowe stoisko gdzie każdy, kto odwiedzi Zimowy Narodowy, będzie miał okazję zapoznać się z ofertą turystyczną Dolnego Śląska. W ramach organizowanych na stoisku konkursów można będzie wygrać wiele ciekawych nagród. Organizatorzy Zimowego Narodowego zapowiadają też konkursy na facebooku. Zachęcamy do śledzenia kanałów social media Zimowego Narodowego.

 

Wszystkich tych, którzy chcą sprawdzić swoją sprawność fizyczną, skonsultować się z dietetykiem lub fizjoterapeutą, organizatorzy zapraszają do nowo powstałej strefy MultiSport Lab, gdzie można skorzystać z takich atrakcji, jak ćwiczenia w wirtualnym świecie (VR), z urządzenia TRX MAPS, czy przeanalizować wady postawy. W MultiSport Lab czekają też atrakcje dla dzieci.

 

Zimowy Narodowy potrwa od 24 listopada 2018 do 19 lutego 2019 roku.