Jeszcze dziś zapraszamy na Zimowy Narodowy!

30 listopada 2018

O godzinie 18.30 zostanie otwarte Zimowe Miasteczko. Opóźnienie w otwarciu Zimowego Narodowego związane jest z nocnym zdarzeniem na płycie PGE Narodowego. Priorytetem dla nas jest komfort naszych gości i ich bezpieczeństwo, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby jeszcze dzisiaj mogli Państwo skorzystać z naszych atrakcji.

 

W związku z trwającymi jeszcze czynnościami porządkowymi wokół lodowiska A, atrakcja ta będzie wyłączona do odwołania. Gości posiadających bilety na dzisiejsze sloty lodowisk, które zostały odwołane, zapraszamy do skorzystania z atrakcji w innym dowolnym terminie. Nie muszą Państwo wymieniać biletów, wystarczy pojawić się z nimi w wybranym przez siebie terminie.

 

Zmiana godziny otwarcia atrakcji 30 listopada jest związana z pracami porządkowymi prowadzonymi w Zimowym Miasteczku. Zmiana ta nie dotyczy jednak Skateparku, który będzie działał już od godziny 15.00 na poziomie -4 PGE Narodowego. W związku z wyłączeniem lodowiska A nie odbędzie się też dzisiaj Disco Lodowisko. O wszystkich pracach będziemy na bieżąco informować na stronie www.zimowynarodowy.pl oraz w kanałach społecznościowych Zimowego Narodowego oraz PGE Narodowego.

 

Zarówno organizator Zimowego Narodowego, agencja Testa Communications, jak i operator PGE Narodowego dokładają wszelkich starań, aby udostępniana przestrzeń była bezpieczna i przyjazna użytkownikom.