MOTOMIKOŁAJKI NA ZIMOWYM NARODOWYM

29 listopada 2018

W najbliższą sobotę, 1 grudnia, Zimowy Narodowy zaprasza na zimowe szaleństwo z atrakcjami. Od samego rana, pod PGE Narodowym, spotkanie z Mikołajami na motocyklach w ramach akcji „MotoMikołajki”. Mikołajów będzie można również zobaczyć na Zimowym Narodowym. Z kolei w weekend na Skateparku Zimowego Narodowego odbywają się bezpłatne zajęcia warsztatowe z jazdy na rolkach i deskorolkach.

 

Drugi weekend Zimowego Narodowego zapowiada się bardzo ciekawie i emocjonująco. Temperatura za oknem już poniżej zera, a zatem czas na zimowe szaleństwo. Nie można też zapomnieć o zbliżających się Mikołajkach.

W sobotę, 1 grudnia, zapraszamy na 10. edycję akcji charytatywnej MotoMikołajki, organizowanej przez Fundację Jednym Śladem! Po raz kolejny spełnią się marzenia dzieci z publicznych i rodzinnych domów dziecka, dla których będzie to dzień pełen niezapomnianych atrakcji. Dzieci spotkają się z Mikołajami i dostaną od nich wymarzone prezenty.

 

Na PGE Narodowym wydarzenie rozpoczyna się już o godzinie 10.00 zlotem Mikołajów, którzy ustawią swoje pojazdy na błoniach areny. Będzie można zobaczyć najbardziej kreatywne pomysły na dekoracje świąteczne motocykli, a także spotkać setki Mikołajów w jednym miejscu. Mikołaje razem z dziećmi pojawią się również na Zimowym Narodowym, gdzie będą zjeżdżać z górki lodowej i jeździć na łyżwach.

Do udziału w MotoMikołajkach zaproszeni są motocykliści, pasjonaci motoryzacji, ale także wszyscy ci, którzy chcieliby zobaczyć ten niesamowity zlot i wspomóc akcję. Z pewnością będzie to niesamowite wydarzenie dla najmłodszych.

 

Oprócz MotoMikołajek, w najbliższy weekend sporo się dzieje na Skateparku Zimowego Narodowego. W sobotę „Akademia Rollinn” zaprasza wszystkich, już od godziny 12:00, na bezpłatne warsztaty rolkarskie na różnych poziomach zaawansowania. Organizatorzy proszą o potwierdzenie wcześniejszego przyjścia w celu przygotowania odpowiedniej ilości sprzętu. Mile widziany własny sprzęt. Kontakt: kanadian242@tlen.pl, biuro@whitesport.pl

Z kolei w najbliższą niedzielę, 2 grudnia, Board For Kids Szkoła Surfingu i Deskorolki zaprasza dzieci na bezpłatne warsztaty z instruktorami. To dobra okazja, żeby spróbować deski i deskorolki. Warsztaty odbędą się na Skateparku Zimowego Narodowego na poziomie -4. Start o godzinie 14.00. Organizatorzy warsztatów zapewniają sprzęt, kaski, ochraniacze i deskorolki. Zapisy na warsztaty: kontakt@boardforkids.pl

W tę niedzielę, o godz. 13:00, startuje również WLD- Warszawska Liga Deskorolki, czyli nauka jazdy na deskorolce od podstaw dla dzieci do lat 12. Będzie to zabawa przeplatana nauką podstawowych trickow na desce. Uczestnicy WLD uczą się trików i zaliczają je podczas treningów i zawodów podsumowujących. Współzawodnictwo w lidze odbywać się będzie w dwóch grupach: początkującej i zaawansowanej. Więcej informacji na: goskate@goskate.pl

 

Przez cały weekend Zimowy Narodowy zaprasza również na wszystkie atrakcje Zimowego Miasteczka. Na gości czekają trzy lodowiska, górka lodowa, bumper cars, curling. Z nowości dla najmłodszych jest karuzela, na której można odbyć bajkową podróż. Wróciły również sprawdzone zajęcia, czyli „Poranki dla dzieci”. Starsi w piątkowe i sobotnie wieczory bawią się na „Disco Lodowisko z 4FUN.TV”.

Wszystkich tych, którzy chcą sprawdzić swoją sprawność fizyczną, skonsultować się z dietetykiem lub fizjoterapeutą, organizatorzy zapraszają do nowo powstałej strefy MultiSport Lab, gdzie można skorzystać z takich atrakcji, jak ćwiczenia w wirtualnym świecie (VR), z urządzenia TRX MAPS, czy przeanalizować wady postawy. W MultiSport Lab czekają też atrakcje dla dzieci.

 

Zimowy Narodowy potrwa od 24 listopada 2018 do 19 lutego 2019 roku.

 

Partnerzy Zimowego Narodowego: MultiSport, Stock, Red Bull, Segafredo, Kino Świat, Szczyrk Mountain Resort, Robyg

Patroni medialni Zimowego Narodowego: ZET, Onet, Viva, Poradnik Zdrowie, Mamo To Ja, 4FUN.TV

Partnerzy medialni Skateparku:  4FUN.TV, RADIO KAMPUS, I DO SK8

Partnerzy Skateparku: California Skateshop, Akademia Surfingu, Desk Shop, Board For Kids, Kamuflage, Rollschool, Pożycz kółko, I love Rolki, Scoot Camp, Selectshop, Slalom Academy, Rollinn.pl