BLACK FRIDAY czyli bilety za złotówkę na Zimowym Narodowym!

20 listopada 2018

Ruszyła sprzedaż biletów na Zimowy Narodowy. Od wtorku 20 listopada w sklepie internetowym Zimowego Narodowego można kupić bilety na wszystkie atrakcje Zimowego Miasteczka, ale to nie wszystko! Jak przystało na BLACK FRIDAY, Zimowy Narodowy oferuje super zniżkę – bilety na lodowisko za złotówkę!

 

Zimowy Narodowy to największa zimowa atrakcja w Warszawie! Trzy lodowiska, górka lodowa, curling, skatepark, bumper cars i wiele innych atrakcji co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. W tym roku Zimowy Narodowy powraca 24 listopada i jak podają organizatorzy – zaskoczy nas nowościami. Już dziś można kupić bilety online na www.bilety.zimowynarodowy.pl

Na otwarcie Zimowego Miasteczka czeka również super promocja. BLACK FRIDAY na Zimowym Narodowym. W dniach 20-21 listopada na stronie bilety.zimowynarodowy.pl będą uwalniane pule biletów na lodowiska, tylko za złotówkę! Promocja ta obejmuje bilety na poszczególne tury na lodowiskach w dniach 24-30.11.

Więcej informacji można znaleźć na facebooku Zimowego Narodowego, gdzie organizatorzy na bieżąco informują i odpowiadają na pytania gości.

 

Zimowy Narodowy potrwa od 24 listopada 2018 do 19 lutego 2019 roku.