Zimowy progress na skateparku Zimowego Narodowego!

28 lutego 2018

Za oknem zima, a letnie miejscówki muszą jeszcze trochę poczekać, aż zajawkowicze zaczną ‘bombić’ na świeżym powietrzu. Na krytym skateparku, każdy może spróbować swoich sił w jeździe na deskorolce, rolkach, hulajnogach, longboardzie. Skatepark Zimowego Narodowego czynny jest do 11 marca 2018r.

 

W nadchodzący weekend na skateparku Zimowego Narodowego dalej gorąco i na zajawce. Organizatorzy Zimowego Narodowego wspólnie z partnerem DESKSHOP przygotowali event Best Line & Fun Box, który odbędzie się w sobotę 3 marca o godz. 14:00-17:00.

Zanim zacznie się na dobre ‘bombić’ miejscówki na mieście, organizatorzy zapraszają na podsumowanie zimowego progresu. Na tę okazje zostały przygotowane dwie konkurencje:

BEST LINE OF NARODOWY i FUN BOX BEST TRICK JAM

Udział może wziąć każda zapisana osoba w dniu wydarzenia. Do zgarnięcia pula nagród rzeczowych od Deskshop.pl, Turbokolor.com, Nibiru Skateboards i Ambassadors Polska.

Partnerzy eventu:  Radio Kampus i Luzztro Records.

 

Więcej informacji na fb – https://www.facebook.com/events/335625150272983/

 

Bilety na wszystkie atrakcje Zimowego Narodowego są dostępne pod adresem bilety.zimowynarodowy.pl oraz w kasach biletowych Zimowego Narodowego.