Zimowy Narodowy z programem Multisport!

26 lutego 2018

Jeszcze do 11 marca korzystaj z atrakcji Zimowego Miasteczka!

Z kartą MultiSport Plus, MultiSport Classic lub MultiActive masz bezpłatny wstęp na lodowisko, curling i górkę lodową.

 

 

LODOWISKO

W ramach Programu MultiSport możesz korzystać ze wszystkich lodowisk na Zimowym Narodowym. Jeden slot trwa 75 minut, a zakup biletu odbywa się w kasach lodowiska. Uwaga!  Wypożyczenie sprzętu jest dodatkowo płatne.

 

CURLING

Zajęcia curlingu na Zimowym Narodowym odbywają się pod okiem instruktora i przewidziane są dla osób powyżej 10 roku życia. Jeden slot trwa 75 minut i może wziąć w nim udział 16 osób.

 

GÓRKA LODOWA

11-metrowa Górka Lodowa Actimela przeznaczona jest do zjazdów na jednoosobowych pontonach prosto z trybun. Każdy Użytkownik Programu MultiSport może skorzystać z 3 darmowych zjazdów. Zakup biletu odbywa się w kasie stadionu.

 

Pamiętaj! W przypadku kart MultiSport Classic oraz MultiActive, jednorazowe wejście na lodowisko/ zajęcia curlingu/ 3 zjazdy z górki są równoznaczne z wykorzystaniem limitu jednego wejścia do obiektu sportowego.

 

TRENING „PRZYGOTUJ SIĘ DO NART”

W każdą środę o godz. 18:00 i sobotę o godz. 12:00 weź udział w bezpłatnych, dedykowanych treningach „Przygotuj się do nart”.  Wspólnie z trenerami MultiSport popracujesz nad wzmocnieniem mięśni całego ciała i poprawieniu cech motorycznych niezbędnych do jazdy na nartach lub snowboardzie. Formularz zapisów znajdziesz tutaj