Chillizet Live Session: Sorry Boys i Pola Rise wystąpili na Zimowym Narodowym

12 stycznia 2018

12 stycznia na Zimowym Narodowym odbył się kolejny koncert z cyklu Chillizet Live Session. Na scenie wystąpił zespół Sorry Boys i Pola Rise.

Projekt Sorry Boys powstał w Warszawie z inicjatywy Tomasza Dąbrowskiego i Piotra Blaka, do których dołączyła charyzmatyczna wokalistka Bela Komoszyńska. Ich debiutancka płyta „Hard Working Classes” ukazała się jesienią 2010 roku i zebrała znakomite recenzje. W roku 2016 muzycy zaprezentowali najnowszy album  „Roma”, napisany w połowie po polsku i angielsku,  który ponownie znalazł się w większości najważniejszych podsumowań najlepszych płyt. Wydawnictwo przyniosło zespołowi nominację do Fryderyka 2017 w kategorii „Album Roku – Muzyka Alternatywna” i przysporzyło wielu nowych fanów.

Pola Rise to młoda wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Zadebiutowała w 2015 roku wydawnictwem “The Power of Coincidence” zacierając granice między electropopem, a muzyką alternatywną. Debiutancki mini-album został bardzo dobrze przyjęty zarówno przez dziennikarzy, jak i publiczność. Porównywana do Bjork, Lykke Li czy Banks Pola Rise, jako jedyna polska artystka została zaproszona do realizacji własnego Deezer Session, obok Eda Sheerana, Selah Sue czy London Grammar. 12 stycznia 2018 roku światło dzienne ujrzał również debiutancki album Poli Rise ‘Anywhere But Here’. Podczas Chillizet Live Session na Zimowym Narodowym artystka wykonała utwory również z tego albumu.