Rusz się w ferie Warszawo!

11 stycznia 2018

 

W okresie trwania warszawskich ferii, w dniach 15 – 26 stycznia, Zimowy Narodowy wraz z miastem st. Warszawa zachęcają do aktywnego spędzenia czasu z bliskimi właśnie na lodowiskach. Akcja „Rusz się w ferie Warszawo” to darmowe zaproszenia na łyżwy i zajęcia dla dzieci. Zimowy Narodowy w ferie zaprasza codziennie już od godziny 9:00.

 

„Rusz się w ferie Warszawo” to akcja, która została stworzona z myślą o aktywnym spędzaniu czasu w trakcie trwania ferii w województwie mazowieckim. W ramach akcji można skorzystać z Zimowej Szkółki Danonka oraz rodzinnego slotu Disco Lodowisko.

 

– Cieszymy się, że wspólnie z miastem st. Warszawa możemy robić takie akcje specjalne dla gości Zimowego Narodowego. Po dwóch edycjach „Rusz się po Świętach Warszawo”, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, przyszedł czas na aktywne spędzanie ferii w mieście. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z lodowisk i atrakcji Zimowego Narodowego zapraszamy do pobrania bezpłatnego zaproszenia na stronie bilety.zimowynarodowy.pl, gdzie została przygotowana specjalna podstrona „Rusz się w ferie Warszawo” – mówi Katarzyna Ziemska – CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego.

 

W ramach akcji „Rusz się w ferie Warszawo” goście mają możliwość skorzystania z Zimowej Szkółki Danonka, która w czasie ferii działa codziennie (15-26.01). Zajęcia dla dzieci odbywają się w godzinach 9:30-10:45 oraz 11:15-12:30. Nauka jazdy na łyżwach, gry i zabawy, przy dziecięcej muzyce, czekają na najmłodszych. Natomiast dla tych, którzy mają już opanowaną równowagę na łyżwach, zostanie przygotowany specjalnych slot na lodowisku A, w dniach 16, 18, 23 oraz 25 stycznia o godzinie 10:00-11:15. To rodzinne Disco Lodowisko, czyli impreza na łyżwach, konkursy i animacje integrujące całą rodzinę. Darmowe zaproszenia na lodowiska będą uwalniane codziennie w godzinach popołudniowych przez cały okres trwania ferii.

 

Goście Zimowego Miasteczka, oprócz specjalnej akcji „Rusz się w ferie, Warszawo”, mogą korzystać ze wszystkich atrakcji Zimowego Narodowego. Na specjalnych torach do curlingu można spróbować swoich sił w sporcie, który jest określany „szachami na lodzie”. Pod okiem instruktorów nauczymy się podstaw, które może w przyszłości mogą poprowadzić nas na Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Dla spragnionych adrenaliny dostępna jest Górka Lodowa Actimela. Oprócz tego, przez cały czas, można pojeździć na trzech lodowiskach, napić się ciepłej herbaty w Zimowej Herbaciarni Irving, mocnej kawy w Green Caffe Nero oraz zjeść coś ciepłego w strefie gastronomicznej.

 

Zimowy Narodowy to również skatepark. Z myślą o najmłodszych, partnerzy skateparku Zimowego Narodowego przygotowali turnusy rolkarskie i deskorolkowe. Oprócz tego można przyjść i pojeździć samodzielnie. Skatepark zlokalizowany jest na parkingu -4 w podziemiach PGE Narodowego. Można tam pojeździć na rolkach, deskorolkach, longboardach, hulajnogach czy też BMX-ach. Wszyscy, którzy chcą uwiecznić swoje najlepsze tricki, mogą skorzystać z darmowej wypożyczalni kamerek sportowych Ezviz. Wypożyczalnia funkcjonuje od 20 do 21 stycznia.

 

Zaproszenia oraz bilety dostępne pod adresem bilety.zimowynarodowy.pl

www.um.warszawa.pl