Ferie na skateparku Zimowego Narodowego!

11 stycznia 2018

W dniach od 13 do 26 stycznia 2018r. Skatepark Zimowego Narodowego zaprasza do aktywnego wypoczynku i skorzystania z zajęć przygotowanych specjalnie na ferie. Na gości skateparku czekają turnusy rolkarskie od I love rolki i Rollschool oraz deskorolkowe, zorganizowane przez Go Skate. Skatepark Zimowego Narodowego w trakcie ferii jest czynny już od godziny 10:00.

Skatepark Zimowego Narodowego to największy w Warszawie kryty skatepark, czynny do 11 marca! Jest on zlokalizowany na parkingu PGE Narodowego na poziomie -4. Można tam pojeździć na rolkach, deskorolkach, longboardach, hulajnogach i BMX-ach. Ponadto ma on dodatkową przestrzeń, na poziomie -2, przeznaczoną do prowadzenia warsztatów. Skatepark Zimowego Narodowego, oprócz jazdy indywidualnej, zaprasza dzieci do skorzystania z feryjnych turnusów.

 

Turnusy rolkarskie odbędą się z grupą I love rolki i Rollschool. W programie m.in. nauka podstaw jazdy na rolkach, slalomu oraz jazdy po torze, czy jazdy z wykorzystaniem przeszkód Skateparku. Zajęcia skierowane są do dzieci od 6 do 15 roku życia. Na zajawkowiczów deskorolki czekają turnusy z Go Skate.  Jazda na skateparku i Zimowym Narodowym, posiłki, zajęcia pod okiem instruktorów i darmowy sprzęt deskorolkowy, to tylko kilka rzeczy, jakie znajdują się w ofercie partnerów skateparku.

 

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych zajęć dostępne są na stronach organizatorów:

 

 

Z kolei Akademia Surfingu zaprasza w ferie, od poniedziałku do piątku, wszystkie dzieci w wieku od 8-14 lat na godzinne, darmowe lekcje deskorolkowe w godzinach 10:00-11:00. Aby móc wziąć udział w zajęciach wystarczy zapisać się na zajęcia pisząc maila na fundacja5live@gmail.com oraz zakupić bilet w cenie 7 zł na skatepark. Jednego dnia na zajęcia może zapisać się max. 10 osób. Zajęcia odbywają się na poziomie -2 w strefie warsztatowej.

 

Wszyscy, którzy chcą uwiecznić swoje najlepsze tricki, mogą skorzystać z darmowej wypożyczalni kamerek sportowych Ezviz, który jest partnerem skateparku. Wypożyczalnia funkcjonuje 20-21 stycznia.

 

Dla wszystkich, którzy spędzają czas w ferie w mieście w dniach 13-26 stycznia, skatepark czynny jest już od godziny 10:00.

 

Szczegóły o skateparku można znaleźć pod adresem zimowynarodowy.pl/#skatepark

Bilety na skatepark są dostępne pod adresem bilety.zimowynarodowy.pl oraz w kasach biletowych Zimowego Narodowego.