Koncert Sound’n’Grace i Motomikołajki na Zimowym Narodowym!

7 grudnia 2017

W najbliższą sobotę, 9 grudnia, największe Zimowe Miasteczko w Polsce od rana zaprasza na łyżwy, ale również na poranne spotkanie z Mikołajami na Motocyklach. Z kolei wieczorem goście Zimowego Narodowego mogą wziąć udział w wyjątkowym koncercie zespołu Sound’n’Grace. Będą dobrze znane hity, nie zabraknie nowości z płyty „Życzenia”. Oprócz chóru na scenie pojawią się też Filip Lato i Jula.

 

Zimowy Narodowy ruszył pełną parą! Trzy lodowiska, tor do curlingu, bumper cars, Górka Lodowa Actimela i skatepark przyciągają gości. W weekendy, zwłaszcza te grudniowe, oprócz stałych atrakcji, jak Zimowa Szkółka Danonka, czy Disco Lodowisko z 4Fun.TV, Zimowy Narodowy jest miejscem wyjątkowych wydarzeń.

 

Już w najbliższą sobotę, 9 grudnia, od godziny 10.00, na błoniach PGE Narodowego, będzie można zobaczyć korowód setek Mikołajów na motocyklach, a to wszystko w ramach akcji charytatywnej Motomikołajki organizowanej przez Fundację Jednym Śladem. Jest to wydarzenie, które aktywizuje całe środowisko motocyklowe, a jego głównym celem jest pomoc dzieciom z domów dziecka. Od rana, od godziny 10.00, w okolicach bramy nr 2 PGE Narodowego będzie można spotkać świątecznie udekorowane motocykle i Mikołajów, a także wesprzeć datkiem domy dziecka. Motomikołaje będą również obecni na Zimowym Narodowym, zjadą z Górki Lodowej Actimela i na chwilę przesiądą się z motocykli na lodorowery, żeby przejechać się po lodzie. Następnie motocyklowym korowodem, razem z dziećmi z domów dziecka, Mikołaje przejadą ulicami Warszawy. Po południu dzieci wrócą na Zimowy Narodowy, żeby skorzystać z atrakcji Zimowego Miasteczka i otrzymać świąteczne prezenty.

 

Z kolei wieczorem, o godzinie 19.00, goście Zimowego Narodowego będą mogli bawić się na koncercie, w którym wystąpi zespół Sound’n’Grace. Artyści wykonają największe hity, nie zabraknie też utworów z drugiego krążka „Życzenia”, który promują single „100” i „Idealnie”. Oprócz chóru wystąpią Jula i Filip Lato. Na koncert zaprasza Radio ZET, które tego dnia, przed imprezą, będzie rozdawało również swoje upominki.

Po takiej dawce muzyki, Zimowy Narodowy kontynuuje muzyczne klimaty na najlepszej imprezie z DJ-em, czyli „Disco Lodowisko z 4FUN.TV”.

 

Przez cały weekend goście Zimowego Narodowego mogą wziąć udział w licznych konkursach organizowanych przez Dolny Śląsk, a także spróbować swoich sił na symulatorze biegówek.

 

Materiały do pobrania