Gwiazdy na akcji organizowanej przez Marcina Gortata! Kto się pojawił?

5 grudnia 2017

Zakończyła się właśnie trzecia edycja imprezy sportowej „WF na Zimowym Narodowym” organizowanej przez Marcina Gortata i jego Fundację MG13. Na wydarzeniu pojawili się m.in.: Joanna Jędrzejczyk, Agnieszka Włodarczyk, Mariusz Czerkawski i Maria Konarowska. Kto jeszcze wsparł inicjatywę polskiego koszykarza?

 

W imprezie sportowej organizowanej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski wzięło udział ponad 650 dzieci. Oprócz możliwości korzystania ze wszystkich atrakcji Zimowego Narodowego, uczniowie mieli szansę spotkać się ze sportowcami i gwiazdami polskiego showbiznesu: Joanną Jędrzejczyk, Mariuszem Czerkawskim, Agnieszką Włodarczyk, Marią Konarowską, Rafałem Maślakiem, Aleksandrą Szwed, Michałem Malinowskim, Alanem Anderszem, Krzysztofem „Jankesem” Jankowskim, Wojciechem „Łozo” Łozowskim, Maciejem Kurzajewskim i Martą Wierzbicką.

Na „WF na Zimowym Narodowym” zabrakło niestety pomysłodawcy imprezy Marcina Gortata, który nagrał krótkie wideo dla wszystkich zgromadzonych.

 

– Ze względu na trwający właśnie sezon NBA nie mogłem niestety wziąć udziału w trzeciej edycji „WF-u na Zimowym Narodowym”, ale jestem pewien, że zaproszone przeze mnie gwiazdy i sportowcy, dołożyli wszelkich starań, aby dzieciaki na długo zapamiętały ten dzień. Wierzę także, że – podobnie jak dziś – uczniowie będą spędzać kolejne dni równie aktywnie – powiedział Marcin Gortat tuż po zakończeniu imprezy organizowanej przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Co wydarzyło się podczas trzeciej edycji „WF-u na Zimowym Narodowym”? Rozgrzewkę z gwiazdami i uczniami poprowadziła wielokrotna mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk. Wspólnie z dziećmi z lodowej górki na pontonach zjeżdżali m.in.: Michał Malinowski, Alan Andersz, Krzysztof „Jankes” Jankowski. Swoje łyżwiarskie umiejętności na lodowisku zaprezentowali Aleksandra Szwed, Maria Konarowska, Wojciech „Łozo” Łozowski, Mariusz Czerkawski i Maciej Kurzajewski.
Przypomnijmy, że „WF na Zimowym Narodowym” jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym od trzech lat przez Marcina Gortata i jego Fundację MG13 „Mierz Wysoko” przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.