WF na Zimowym Narodowym już po raz trzeci! Kto się pojawi?

30 listopada 2017

Zajęcia fizyczne z gwiazdami organizowane przez Marcina Gortata i jego Fundację MG13 już po raz trzeci odbędą się w Warszawie. „WF na Zimowym Narodowym” już 5 grudnia.

 

Marcin Gortat i jego Fundacja MG13 „Mierz Wysoko” przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki po raz trzeci organizują sportowe wydarzenie mające na celu promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci ze szkół podstawowych oraz gimnazjów. Już 5 grudnia odbędzie się wielka lekcja WF-u, podczas której dzieci będą mogły korzystać ze wszystkich atrakcji Zimowego Narodowego, m.in. lodowiska, górki lodowej do zjeżdżania na pontonach oraz bumper cars. Na płycie pojawi się również figura Marcina Gortata w skali 1:1 wykonana ze 120 tysięcy i 13 klocków lego.

 

Dodatkową atrakcją dla wszystkich będzie obecność sportowców i gwiazd show biznesu. W trzeciej edycji „WF na Zimowym Narodowym” swoją obecność potwierdzili: mistrzyni federacji UFC Joanna Jedrzęjczyk, aktorki i finalistki pierwszej edycji programu „Azja Express” – Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska, aktorka i finalistka drugiej edycji programu „Azja Express” – Marta Wierzbicka, aktorzy Alan Andersz i Michał Malinowski, Mister Polski 2014 Rafał Maślak, dziennikarz radiowy Krzysztof „Jankes” Jankowski oraz dziennikarz i prezenter Maciej Kurzajewski.

 

– Cieszę się, że wśród polskich gwiazd jest wiele osób, które podobnie jak ja i moja fundacja, wspierają propagowanie aktywnego spędzania czasu wśród dzieci. Zgłoszeń na „WF na Zimowym Narodowym” mamy z roku na rok coraz więcej więc wiem, że nasza inicjatywa ma sens i jej cele udaje się nam osiągnąć. Nie spoczywamy jednak na laurach i działamy dalej. „WF na Zimowym Narodowym” to również mądry i zdrowy prezent na Mikołajki dla każdego dzieciaka – mówi Marcin Gortat.

 

W trzeciej edycji wydarzenia sportowego weźmie udział ponad 600 uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów z całej Polski.

 

Więcej informacji:

WWW: www.mg13.com.pl/fundacja-mg13/

Facebook: https://www.facebook.com/FundacjaMG13/

Instagram: www.instagram.com/marcingortatfoundation/