BLACK FRIDAY – Bilety za złotówkę na Zimowym Narodowym!

24 listopada 2017

Ruszyła sprzedaż biletów na Zimowy Narodowy. Od piątku 24 listopada w sklepie internetowym można kupić bilety na wszystkie atrakcje Zimowego Miasteczka, ale to nie wszystko! Jak przystało na BLACK FRIDAY, Zimowy Narodowy oferuje super zniżkę – bilety na lodowisko za złotówkę!

 

Zimowy Narodowy to jedna z największych zimowych atrakcji stolicy! Lodowiska, górka lodowa, curling, skatepark i wiele innych atrakcji co roku przyciągają tłumy gości. W tym roku Zimowy Narodowy powraca 2 grudnia. Już dziś można kupić bilety online na www.bilety.zimowynarodowy.pl

Na otwarcie organizatorzy przygotowali również super promocję.  BLACK FRIDAY w wydaniu Zimowym! Codziennie, od piątku 24 listopada do niedzieli 26 listopada, na stronie bilety.zimowynarodowy.pl będą uwalniane pule biletów na lodowiska, tylko za złotówkę! Promocja ta obejmuje bilety na poszczególne tury na lodowiskach podczas weekendu otwarcia Zimowego Narodowego (2 i 3 grudnia).

W tym roku świętujemy 5 lat Zimowego Narodowego. Z tej okazji przygotowaliśmy promocję dla naszych gości. Przebijamy Black Friday! U nas przez cały weekend, w sklepie internetowym, będzie uwalniana pula biletów na lodowiska za złotówkę. Zachęcamy do brania udziału w tej akcji i celebrowania z nami weekendu otwarcia, który już niedługo, bo 2 grudnia – mówi Katarzyna Ziemska, organizator Zimowego Narodowego.

Pliki do pobrania