CHRIS HASLAM X WARSAW PAKT SESSION + TURBOKOLOR BEST TRICKS

2 marca 2017

Już w niedzielę 5-go marca o godzinie 18:00, skatepark na Zimowym Narodowym odwiedzi gość specjalny Chris Haslam.

Chris Haslam wraz z lokalnym team’em TK aka „Warsaw Pakt” w składzie: Marcin „Junior” Pawuniak, Łukasz Kuza, Wojtek Szczot, Szymon Sipowicz, Piotr Kostur, będą tego dnia dla Was! Każdy kto chciałby popatrzeć, czy też pojeździć z taką legendą jak Chris, nie powinien tego przegapić!

Chris Haslam to kanadyjski pro skater zamieszkały obecnie w Los Angeles. Chris narobił wiele szumu, pokazując się po raz pierwszy światu na filmie „Second To None” znanej firmy Decka w 2001 roku. Zaskoczył on niebywale techniczną jazdą z szaleńczymi sztuczkami takimi jak boardslide na rurce z zejściem kick flip. Od tamtej pory Chris nie przestaje zadziwiać. Poprzez film z Deawon’em Song w całości nagranym na minirampie „Cheese And Crackers”, po wszystkie produkcje jego sponsora Almost, nasz gość udowadnia, że jest niesamowicie oryginalnym zawodnikiem. Jego wachlarz trików, to numery, których mało kto na świecie jest w stanie powtórzyć.
Dla Turbokolor Chris Haslam jeździ już od 2015 roku.

Dodatkowo będziecie mogli wziąć udział w Best Trick Contest z nagrodami, a w składzie sędziowskim zasiądzie sam Chris! Będzie się działo!

Partnerem wydarzenia jest Zimowy Narodowy.