DAJ SIĘ ZDERBOWAĆ!

8 lutego 2017

Już 11.02 Warsaw Hellcats Roller Girls poprowadzą warsztaty z roller derby na Skateparku Zimowego Naodowego!

Warsaw Hellcats Roller Girls to pierwsza warszawska drużyna roller derby. Czym tak naprawdę są roller derby? To kontaktowy sport na wrotkach wywodzący się z USA.
Przyjdź i dowiedz się, jakie są jego zasady, kim są zebry i co robią na wrotkach?! Posłuchaj o flamingach i sam spróbuj swych umiejętności na torze! A może masz ochotę dołączyć do drużyny, ale trapią cię wątpliwości? Na te i inne pytania odpowiedzą na miejscu Warsaw Hellcats Roller Girls!

11 lutego od 17:00 do 19:00 na skateparku Zimowego Narodowego odbędą się warsztaty open (warunkiem uczestnictwa jest pełen komplet ochraniaczy plus kask). Warsztaty podzielone będą na dwa etapy:

  1.  Podstawy roller derby
  2.  Zaawansowane techniki gry, takie jak stanie w ścianie i blokowanie jammera, próba minięcia ściany, whipy itp.

Na warsztatach będzie można również zostawić „rolertynkę” z życzeniami walentynkowymi lub wyznaniem „dlaczego kocham wrotki”, które 14 lutego zostaną udostępnione na fanpage-u Warsaw Hellcats Roller Girls, gdzie będzie można oznaczyć siebie lub osobę, której „rolertynka” jest dedykowana.
W trakcie warsztatów ekipa przygotowała również liczne konkursy, w których do wygrania są zestawy olejków i smarów do kółek i łożysk.

Partnerem wydarzenia jest Skatepark na Zimowym Narodowym.

Więcej informacji na facebook’u: https://www.facebook.com/events/248469245607345/?ti=as