BLADECROSS I GRAND FINGERS NA ZIMOWYM NARODOWYM

16 grudnia 2016

Zimowy Narodowy to lodowiska, bumper cars, curling i górka lodowa, ale też kryty skatepark. To właśnie na Skateparku Zimowego Narodowego w najbliższą sobotę, 17 grudnia, odbędą się zawody rolkarskie „Bladecross dla dzieci” oraz zawody fingerboradowe zorganizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Fingerboardingu.

 

Szkoła jazdy na rolkach i wrotkach – Rollschool zaprasza wszystkie dzieci jeżdżące na rolkach na „Bladecross dla dzieci”. Są to zawody o charakterze wyścigu z przeszkodami, których celem jest sprawdzenie umiejętności rolkarskich dzieci, rozbudzenie w nich ducha rywalizacji i pasji do aktywności. To również doskonała zabawa i okazja do nauki. Zawody odbędą się w sobotę 17 grudnia o godzinie 14:00, zapisy na zawody będą na miejscu o godzinie 13:00.
Zawody „Bladecross dla dzieci” są skierowane dla dzieci w wieku do 12 lat, które zostaną podzielone na trzy grupy wiekowe. Dodatkowo zostanie rozegrana kategoria dla rodziców dzieci startujących (podział na kobiety i mężczyzn) oraz kategoria rodzinna (liczymy sumę czasów z eliminacji dziecka i jego rodzica). Wszyscy uczestnicy dostaną pamiątkowe medale i dyplomy. Zwycięzcy kategorii wiekowej otrzymają także nagrody rzeczowe. Udział w zawodach jest płatny i wynosi 10 zł od uczestnika.
Więcej informacji: http://rollschool.pl/bladecross-dla-dzieci/ 

 

Również 17 grudnia na Skateparku Zimowego Narodowego odbędzie się „Dzień Fingerboardingu”, organizowany przez Board4kids z okazji Międzynarodowego Dnia Fingerboardindu. Od godziny 14:00 do 17:00 będzie można wziąć udział w zawodach fingerboardowych. Poza dużym fingerparkiem, który jest do dyspozycji przez cały sezon, dodatkowo w sobotę od godziny 14:00 będzie można pojeździć na innych fingerparkach. Zapisy na zawody rozpoczną się oficjalnie od godziny 14:00 i będą trwały do godziny 15:00. Po zakończeniu zapisów rozpoczną się eliminacje dla zaawansowanych, a następnie konkursy dla początkujących, gdzie do wygrania będą różne gadżety oraz jeden profesjonalny fingerboard dla najlepszego amatora. Zaraz po tym odbędą się finały w kategorii zaawansowanych rider’ów, gdzie do wygrania będzie sprzęt Grand Fingers oraz przeszkody White Wave. Więcej informacji na https://www.facebook.com/events/703840896463879/
Szczegóły na temat eventów organizowanych na Skatepraku Zimowego Narodowego dostępne są na profilu https://www.facebook.com/zimowy.narodowy i profilach organizatorów.