WF NA ZIMOWYM NARODOWYM Z GWIAZDAMI SPORTU I TELEWIZJI!

23 listopada 2016

Już 7 grudnia odbędzie się druga edycja wydarzenia „WF na Zimowym Narodowym”. Do zabawy mogą zgłaszać się szkoły z całej Polski. Jak to zrobić?

Fundacja Marcina Gortata MG13 przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki już po raz drugi organizuje niezwykłe sportowe wydarzenie „WF na Zimowym Narodowym”. Już 7 grudnia będzie można pojeździć na łyżwach, pozjeżdżać na pontonach z ogromnej zjeżdżalni czy spróbować swoich sił w curlingu. A to wszystko w towarzystwie gwiazd polskiego sportu i telewizji, m.in. Katarzyny Dziurskiej – Mistrzyni Świata, Europy i Polski w Fitness oraz aktorki Agnieszki Włodarczyk.
W wydarzeniu mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych (klasy 4-6) oraz gimnazjaliści. Jak to zrobić?
Wystarczy przesłać zdjęcie klasy przedstawiające ciekawy pomysł na lekcję WF-u. Zdjęcie musi mieć charakter grupowy, prezentujący całą klasę i powinno pokazywać, w jaki sposób można uatrakcyjnić zajęcia z wychowania fizycznego.
Do zgłoszenia należy dołączyć prawidłowo wypełnione zgłoszenie konkursowe (załącznik nr 1) oraz oświadczenie (załącznik nr 2), które znajdziecie pod tym linkiem – http://bit.ly/2fZsJTu.
Zgłoszenie należy przesłać na adres konkurs@mg13.com.pl w tytule wiadomości wpisując „WF na Zimowym Narodowym”. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 25 listopada, a już 29 listopada poznamy 25 szkół, które będą mogły bawić się podczas „WF-u na Zimowym Narodowym”.
Naprawdę warto się zgłaszać, o czym możecie się przekonać oglądając relację z poprzedniej edycji imprezy http://bit.ly/2fWfkv1.