WALENTYNKOWY WEEKEND NA ZIMOWYM NARODOWYM!

12 lutego 2016

Walentynki już w najbliższą niedzielę, a na Zimowym Narodowym trwają one przez cały weekend! Specjalna strefa dla zakochanych, konkursy walentynkowe, romantyczna muzyka, dyskoteka na łyżwach i pokaz naukowy „Umysł przyłapany” czekają nie tylko na zakochanych!

Najbliższy weekend na największym lodowisku w Polsce to sport, ale również doskonała zabawa. Już od piątku Zimowy Narodowy zaprasza na „Disco Lodowisko z 4FUN.TV”. Najnowsze hity, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, w tym bilety na rewię „Kings On Ice. Tribute to Chopin” i wspólna zabawa na łyżwach z pewnością rozgrzeją emocje! Z kolei w sobotę na tej wyjątkowej imprezie pojawi się ekipa prowadzących z 4FUN.TV, która z kamerą będzie bawiła się razem z gośćmi Zimowego Narodowego.

Od 12 do 14 lutego wszystkich zakochanych zapraszamy do strefy Sympatii, w której będzie można zrobić sobie zdjęcie, a także wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Sympatię.

Również w sobotę, pomiędzy godziną 13.45 a 17.45 odbędzie się kolejny pokaz naukowy organizowany przez Centrum Nauki Kopernik i Newsweek Nauka, tym razem będzie to „Umysł przyłapany”. Na pokazie dowiemy się, że świat nie zawsze jest taki, jakim go postrzegamy. Będzie to okazja, by przyłapać nasz mózg na wielu podchwytliwych sztuczkach, a także dowiedzieć się, w jaki sposób oczarować nauką na randce!

Przez cały weekend Zimowy Narodowy zaprasza na jazdę na łyżwach, na szalone zjazdy z górki i do Skateparku Kinder Maxi King.