WALENTYNKOWE POKAZY ŁYŻWIARSKIE NA ZIMOWYM NARODOWYM!

9 lutego 2016

Już w sobotni wieczór, 13 lutego na lodowisku A wyjątkowy pokaz w wykonaniu członków sekcji łyżwiarskiej AZS z Warszawy.

Efektowne podnoszenia, układ solowy, parowy i grupowy z elementami łyżwiarstwa synchronicznego i formacji, takie atrakcje czekają już w przeddzień walentynek na lodowisku A na Zimowym Narodowym o godz. 22.00 (przed Disco Lodowisko). To nie wszystko. Łyżwiarze zaprezentują również elementy akrobatyczne, wysokie podnoszenia „nad głowę”, skoki, piruety i spirale, które zostaną ubarwione przez niesamowite efekty specjalne.

 

Wyjątkową oprawę muzyczną zapewni gra na ligularionie, mało znanym lecz bardzo ciekawym instrumencie, którego brzmienie jest bliskie połączeniu harfy i fortepianu. Takich instrumentów jest na świecie kilka, stąd Zimowy Narodowy daje możliwość do posłuchania tej wyjątkowej muzyki.

 

Niesamowita gra dźwięku i światła, ciekawa choreografia, to wszystko już 13.02.2016 o godz. 22.00. Wejście w cenie biletu na płytę Zimowego Narodowego lub biletu kupionego na lodowisko, np. Disco Lodowisko, które odbywa się tuż po pokazie.

 

Nie może Was tam zabraknąć! Więcej informacji na:

Galeria