FERYJNY WEEKEND NA ZIMOWYM NARODOWYM

4 lutego 2016
Już w ten weekend Zimowy Narodowy zaprasza wszystkich fanów eksperymentów naukowych oraz zimowego szaleństwa na łyżwach, a także pasjonatów ekstremalnej jazdy na skateparku!

Już w sobotę 6 lutego od godziny 10.45 do 14.45, co 20 minut, na płycie Zimowego Miasteczka odbędą się wyjątkowe pokazy naukowe prowadzone przez animatorów z Centrum Nauki Kopernik. W ubiegły weekend pokazy dotyczyły ciekłego azotu, tym razem odbędzie się premierowy „Pokaz balans”. Bez zmysłu równowagi nie moglibyśmy nie tylko jeździć na łyżwach, ale nawet chodzić. Jak utrzymać odpowiedni balans? Co zmienia przesunięcie środka ciężkości? Odpowiedzi na te pytania uzyskamy od ekspertów z CNK. Na pokaz naukowy zaprasza Centrum Nauki Kopernik oraz Newsweek Nauka.
Prócz nauki, jak zawsze dużo sportu. W ferie codziennie Zimowy Narodowy jest czynny od 9.00 do 00.00, w tym czasie można skorzystać z 3 największych lodowisk, górki lodowej, czy też pojeździć w Skateparku „Kinder Maxi King”.
– Ferie na Zimowym Narodowym to doskonała okazja do spełniania swoich pasji i doskonalenia umiejętności jazdy na rolkach, o czym miały okazję przekonać się dzieci, które uczestniczyły w naszych feriach. Na Zimowym Narodowym po prostu nie można się nudzić – twierdzi Daniel Kędziora z I LOVE ROLKI.
Przez całe ferie „Skatepark Kinder Maxi King” jest czynny od 10.00 do 23.00
Cały czas odbywają się warsztaty rolkarskie, longboardowe i deskorolkowe o różnym stopniu zaawansowania. Na zajęcia zapraszają I LOVE ROLKI, Rollschool i GoSKATE.
Natomiast zaraz po feriach, bo już 27 lutego na Zimowym Narodowym odbędzie się spektakularne show na lodzie “Kings On Ice. Tribute to Chopin” z udziałem najlepszych łyżwiarzy świata.

Bilety dostępne na www.bilety.zimowynarodowy.pl

 

Galeria