„KINGSI” DO CHOPINA!

13 stycznia 2016

Już 27 lutego w Warszawie, na finał Zimowego Narodowego, wystąpią topowi międzynarodowi łyżwiarze w rewii „Kings On Ice. Tribute to Chopin”. Na PGE Narodowym zobaczymy m.in. Jewgienija Pluszczenkę, Stephana Lambiela i Adelinę Sotnikovą. Gwiazdy zaprezentują się w dwóch zupełnie nowych programach, dowolnym i do muzyki Fryderyka Chopina w wykonaniu Włodka Pawlika, zdobywcy nagrody Grammy.

„Kings On Ice” już od 7 lat zdobywa uznanie gości na całym świecie. To spektakularna rewia, która przyciąga tłumy. W ubiegłym roku gościła ona po raz pierwszy w Polsce. Show na żywo obejrzała rekordowa liczba widzów, ponad 19 tysięcy! W tym roku czołówka światowego łyżwiarstwa ponownie wystąpi w Warszawie z rewią „Kings On Ice. Tribute to Chopin”.

 

Już 27 lutego, na PGE Narodowym w Warszawie, gwiazdy zaprezentują dwa zupełnie nowe programy, które z pewnością zaskoczą widzów! Program dowolny to niesamowity popis kunsztu łyżwiarskiego, artystycznego i akrobatycznego. Z kolei druga część, do muzyki Fryderyka Chopina, to niepowtarzalne połączenie klasycznego łyżwiarstwa na światowym poziomie do wyjątkowej muzyki największego polskiego kompozytora w wykonaniu Włodka Pawlika, zdobywcy nagrody Grammy.

 

– „Kings On Ice. Tribute to Chopin” to jedyny w swoim rodzaju projekt. Po raz pierwszy najlepsi łyżwiarze świata opracowali program show specjalnie dla polskiej publiczności, który będzie miał swoją premierę na Zimowym Narodowym. Łyżwiarze zatańczą na lodzie do muzyki Fryderyka Chopina, którą wykona Włodek Pawlik. Będzie to pokaz najwyższego artyzmu i kunsztu sportowego. Z kolei program dowolny, to indywidualny popis poszczególnych zawodników, który podkreśla ich styl sportowy i charakter artystyczny. W tym programie nie zabraknie również elementów akrobatycznych! – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego.

 

– Zawsze fascynowała mnie jazda figurowa na lodzie, niezwykłe połączenie sportu z baletem i piękną muzyką, a gdy do tej konstelacji dodamy jeszcze Chopina i jazz, czuję ,że może powstać coś naprawdę wyjątkowego. Uwielbiam takie wyzwania! – dodaje Włodek Pawlik, laureat Grammy Award.

 

Wśród gwiazd, które wystąpią w rewii „Kings On Ice. Tribute to Chopin” pojawi się legenda łyżwiarstwa – Jewgienij Pluszczenko, wielokrotny medalista olimpijski, Mistrz Świata i Mistrz Europy, a także Stephane Lambiel, Tomas Werner, Adelina Sotnikova, Mistrzyni Olimpijska z Soczi oraz wielu innych utytułowanych łyżwiarzy.

 

Bilety na www.bilety.zimowynarodowy.pl