AUKCJA CHARYTATYWNA WOŚP: WYGRAJ KOLACJĘ W LOŻY VIP

7 stycznia 2016
PGE Narodowy włącza się w 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na charytatywną licytację przekazujemy kolację dla czterech osób w loży VIP. Dodatkowo podczas niedzielnego finału wolontariusze z puszkami WOŚP pojawią się na Zimowym Narodowym.

Trwa licytacja kolacji w jednej ze specjalnych lóż VIP na PGE Narodowym. Niezwykły klimat lóż VIP i pozytywna energia PGE Narodowego zapewnią niezapomniane chwile w rodzinnym lub przyjacielskim gronie. We współpracy z najlepszymi szefami kuchni Sodexo Prestige zadbamy o najlepsze kulinarne wrażenia.
Zapewniamy:
  • Kolację dla 4 osób w godzinach 19.00-22.00
  • Menu serwowane
  • Obsługę kelnera VIP
  • Termin uzgadniany jest przez obie strony z 7 dniowym wyprzedzeniem (z wykluczeniem dni technicznych oraz wydarzeń całostadionowych)
  • Możliwość wyboru loży w zależności od dostępności w danym terminie
24. Finał poświęcony jest zakupowi urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Podopiecznych fundacji będzie można wesprzeć również w dniu Finału przychodząc na Zimowy Narodowy. W Zimowym Miasteczku na płycie PGE Narodowego spotkacie wolontariuszy kwestujących na rzecz WOŚP.
Dodatkowo specjalną akcję na skateparku Zimowego Narodowego planuje IDOSK8 wspólnie z Radiem Kampus oraz California Skateshop. Każda osoba, która o godzinie 14.00 zgodzi się nagrać tricki z obecnymi na miejscu instruktorami otrzyma serduszko WOŚP, a instruktorzy za każdym razem będą wrzucać do puszki 5 zł. Im więcej tricków, tym więcej pieniędzy zostanie przekazanych na WOŚP.

Galeria