PRZEDŚWIĄTECZNY WEEKEND NA ZIMOWYM NARODOWYM

17 grudnia 2015

Najbliższy, przedświąteczny weekend na Zimowym Narodowym to zakupy na Warszawskim Jarmarku Świątecznym, odwiedziny świątecznej ciężarówki, szalona jazda na łyżwach w Zimowym Miasteczku i zawody skateboardowe w skateparku „Kinder Maxi King”.

Najbliższy weekend, 19-20 grudnia, to ostatnia szansa na zrobienie przedświątecznych zakupów na Warszawskim Jarmarku Świątecznym. W sobotę i niedzielę od godziny 10.00 do 22.00 na gości czekają magiczne budki z przepysznym świątecznym jedzeniem i prezentami. Na jarmarku można również kupić choinkę, ozdoby i wieńce świąteczne. W niedzielę ok. godziny 17.00 przy Warszawskim Jarmarku Świątecznym stanie doskonale wszystkim znana świąteczna ciężarówka Coca-Coli. Wszyscy ci, którzy chcieliby spędzić ten wyjątkowy, przedświąteczny czas ze znajomymi i bliskimi, mogą jeszcze do 23 grudnia odwiedzać to magiczne miejsce.
Wszyscy ci, którzy chcą przez chwilę oderwać się od przedświątecznych obowiązków i spędzić aktywnie czas, Zimowy Narodowy zaprasza na łyżwy i górkę lodową. Maluchy mogą skorzystać z animacji na łyżwach podczas weekendowych „Poranków dla dzieci z Kinder Pingui”. Przez cały dzień na gości czeka jazda na łyżwach, szalone zjazdy z górki lodowej, a dla fanów desek i rolek skatepark.
I to właśnie w „Skateparku Kinder Maxi King” w sobotę odbędzie się „Skatebordowe Grand Prix Polski 2015”.  Jest to jedno z działań Stowarzyszenia Polska Asocjacja Skatebordingu, które ma na celu podniesienie standardów w polskiej deskorolce. Idea polega na przeprowadzeniu profesjonalnego cyklu imprez – deskorolkowych mistrzostw Polski. Ich wynikiem będzie obiektywny ranking skaterów w Polsce.
Z kolei po zawodach, ok. godziny 20.00 odbędzie się prapremiera filmu ekipy Venon dotyczący tematyki deskorolkowej.
 
Harmonogram: 
11:00 Rozpoczęcie zapisów
12:00 Oficjalne otwarcie zawodów
13:00 Pierwsza runda eliminacji
14:30 Druga runda eliminacji
16:00 Przygotowania do finałów
16:30 Finały
17:00 Best trick
18:00 Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród
18:30 Wolna jazda