KINGS ON ICE WRACAJĄ DO POLSKI!

16 grudnia 2015

Już po raz drugi w Polsce wystąpią najlepsi łyżwiarze świata z rewią „Kings On Ice”. Już 27 lutego na PGE Narodowym będzie można zobaczyć m.in. Jewgienija Pluszczenkę i Stephane’a Lambiela.

W ubiegłym roku po raz pierwszy Warszawa gościła najbardziej utytułowanych łyżwiarzy świata, którzy w wyjątkowym show „Kings On Ice”, dostarczyli widzom niezapomnianych emocji sportowych i doznań artystycznych. Łyżwiarze przyciągnęli na widownię Zimowego Narodowego ponad 19 tysięcy gości. W show wystąpiła czołówka łyżwiarstwa, wśród nich Jewgienij Pluszczenko, Stephane Lambiel, Irina Slutskaya. Punktem kulminacyjnym był niesamowity skok Sergia Iakymenko nad samochodem. Rewii towarzyszył występ muzyczny Edvina Martona, który zagrał na 300-letnim Stradivariusie.

 

– Ubiegłoroczna rewia „Kings On Ice” przyciągnęła tłumy. Zdecydowaliśmy się ponownie zaprosić najlepszych łyżwiarzy świata z nowym, niesamowitym  programem. W ten sposób chcemy zapewnić naszym gościom wyjątkową rozrywkę i łyżwiarstwo na światowym poziomie. Już 27 lutego, na finał Zimowego Narodowego, na PGE Narodowym wystąpi Jewgienij Pluszczenko i Stephane Lambiel. Oprócz nich cała plejada najlepszych łyżwiarzy figurowych. Gwiazdy „Kings On Ice” zaprezentują się w dwóch odsłonach, w programie dowolnym i specjalnie przygotowanym dla polskiej publiczności programie do muzyki Chopina. Będzie to niezapomniane wydarzenie sportowe, ale również artystyczne – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego.

 

Rewia „Kings On Ice” to światowej klasy show na lodzie w wykonaniu najlepszych łyżwiarzy, w tym mistrzów olimpijskich. Kings On Ice w spektakularny sposób łączy elementy rozrywkowe ze sportem, klasyczne łyżwiarstwo z akrobacjami na łyżwach i wyjątkową muzyką. Jednym z głównych bohaterów show jest Jewgienij Pluszczenko, który znajduje się w gronie najbardziej utytułowanych współczesnych łyżwiarzy świata.

 

„Kings On Ice” już od 7 lat gości na najbardziej spektakularnych obiektach na całym świecie przyciągając tłumy widzów. Już po raz drugi gwiazdy show wystąpią w Warszawie na finał Zimowego Narodowego. 27 lutego łyżwiarze „Kings On Ice” pojawią się na PGE Narodowym z dwoma nowymi programami.

Zapisz się na event!