WYPISYWANIE KARTEK ŚWIĄTECZNYCH I ZROBIENIE PIERNIKÓW

10 grudnia 2015
Warszawski Jarmark Świąteczny zaprasza na kolejne atrakcje weekendowe. W najbliższą sobotę goście będą mogli wypisać i wysłać kartki świąteczne z mobilnego punktu pocztowego, a także ozdobić pierniki. Z kolei w niedzielę, przed Jarmarkiem, stanie ambulans, w którym będzie można oddać krew.
Najbliższy weekend na Zimowym Narodowym i Warszawskim Jarmarku Świątecznym po raz kolejny zapowiada się interesująco. Już od godziny 10.00 przed bramą nr 2 powstanie mobilny punkt pocztowy, zorganizowany przez Miasto Stołeczne Warszawa, w którym będzie można wypisać kartki i wysłać je ze specjalnym, okolicznościowym stemplem. W tym samym miejscu będzie można również ozdobić aromatyczne, świąteczne pierniki.
Również w sobotę, w pobliżu Warszawskiego Jarmarku Świątecznego, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla fanów szybkich aut i adrenaliny – Rajd Barbórka. Na odcinku specjalnym 53. Rajdu Barbórka będzie można zobaczyć wyścigi samochodowe najlepszych kierowców rajdowych w Polsce. Bilety dostępne są w kasach stacjonarnych PGE Narodowego. Po emocjach towarzyszących rajdowi, warto wejść na Warszawski Jarmark Świąteczny, aby zjeść coś ciepłego, napić się grzanego wina lub gorącej czekolady.
Z kolei w niedzielę przed Warszawskim Jarmarkiem Świątecznym, będzie stał ambulans fundacji „Dzień dla życia”, w którym krew będzie można oddawać w godzinach 9.30-14.30
Przez cały weekend Zimowy Narodowy zaprasza na szaloną jazdę na łyżwach, na zjazdy z górki lodowej, grę w curling, „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”, „Disco Lodowisko z 4FUN.TV” i bogaty program warsztatów w „Skateparku Kinder Maxi King”.
W związku z organizacją Rajdu Barbórka, prosimy o zapoznanie się ze zmianami ruchu wokół PGE Narodowego: więcej informacji