WIELKI POWRÓT ZIMOWEGO NARODOWEGO

5 listopada 2015

Już po raz trzeci na płycie PGE Narodowego powstanie Zimowe Miasteczko – największe lodowisko w Polsce. Ponad 5 tysięcy mkw. lodu, 3 lodowiska, zaskakująca górka lodowa i nowość – tor do eisstocka, austriackiej odmiany curlingu.

Dla fanów rolek, desek i longboardów organizatorzy przygotowali największy w stolicy kryty skatepark. Również w tym sezonie Zimowy Narodowy będzie gościł najlepszych łyżwiarzy figurowych na świecie, którzy wystąpią w rewii finałowej.

 

Zimowy Narodowy to najbardziej spektakularna zimowa atrakcja stolicy. Tylko w ubiegłym sezonie z oferty Zimowego Miasteczka skorzystało ponad pół miliona gości! Bogaty program aktywności przyciągał na lodowiska zarówno młodzież, dorosłych, jak i rodziny z dziećmi. W weekend najmłodsi szlifowali swoje umiejętności łyżwiarskie podczas „Poranków dla dzieci”, z kolei starsi bawili się na „Disco lodowisko z 4FunTV”. Zarówno dzieci, jak i młodzież korzystali z warsztatów prowadzonych w skateparku przez stowarzyszenie „I Love rolki”.

 

– Również w tym roku przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które z pewnością wywołają niezapomniane, pozytywnie emocje. Goście będą mogli skorzystać z aktywności, które cieszyły się dużą popularnością w ubiegłym sezonie, jak również spróbować czegoś nowego, jak choćby gry w eisstocka, austriacką odmianę curlingu. Z myślą o fanach łyżwiarstwa figurowego przygotowujemy niezwykłe widowisko z udziałem najlepszych łyżwiarzy międzynarodowych, które odbędzie się na finał Zimowego Narodowego – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications.

 

Zimowy Narodowy to unikalny na skalę światową pomysł wykorzystania stadionu piłkarskiego zimą. Celem Zimowego Narodowego było stworzenie wyjątkowej, zimowej, rodzinnej atrakcji stolicy, a także wykorzystanie potencjału PGE Narodowego. Zimowy Narodowy został zauważony i doceniony na świecie dwiema prestiżowymi nagrodami: Galaxy Awards i Ipra Golden World Awards.

 

W ramach Zimowego Narodowego, już po raz drugi, odbędzie się również „Warszawski Jarmark Świąteczny”, który powstanie przy bramie głównej nr 2, przed PGE Narodowym. „Warszawski Jarmark Świąteczny” będzie czynny od 28 listopada do 23 grudnia.

 

Zimowy Narodowy rusza 28 listopada i potrwa do 29 lutego 2016.

 

Organizatorem Zimowego Narodowego jest agencja Testa Communications, która realizuje ten projekt we współpracy z PL.2012+, operatorem PGE Narodowego.