BILETY NA ZIMOWY NARODOWY W APLIKACJI SKYCASH

11 lutego 2015

Kolejka w kasie Stadionu Narodowego? Skorzystaj z aplikacji SkyCash, za pośrednictwem której możesz teraz kupić bilety na atrakcje oferowane przez Zimowy Narodowy!

SkyCash to niezależny od operatorów telekomunikacyjnych uniwersalny system płatności przez telefon komórkowy. Aplikacja jest dedykowana w szczególności użytkownikom smartfonów, którzy mogą w pełni korzystać ze wszystkich, stale rozszerzanych funkcjonalności systemu.

 

Bilety na atrakcje oferowane przez Stadion Narodowy są dostępne w zakładce „Kultura i rozrywka”. Użytkownicy znajdą tutaj bilety na lodowiska, górkę lodową, parking oraz do skateparku. Tą drogą można też kupić bilety na „Kings On Ice” – spektakularną rewię na lodzie, podczas której już 28 lutego wystąpią światowej sławy łyżwiarze.

 

Aplikacja jest obsługiwana przez urządzenia wykorzystujące takie systemy jak Android, iOS czy Windows Phone. Istnieje także specjalna mobilna wersja przeglądarkowa, która umożliwia zakup biletu użytkownikom praktycznie każdej platformy. Aby pobrać aplikację wystarczy odwiedzić stronę internetową www.skycash.com.