UWAGA:

Wycieczki szkolne

SZANOWNI PAŃSTWO,

W DNIACH 26 stycznia – 10 lutego REZERWACJE WYCIECZEK SZKOLNYCH DROGĄ TELEFONICZNĄ NIE FUNKCJONUJĄ, BILETY NA LODOWISKA W TRAKCIE FERII MOŻNA ZAKUPIĆ WYŁĄCZNIE PRZEZ INTERNET. BILETY NAJWCZEŚNIEJ MOŻNA KUPIĆ NA 2 TYGODNIE PRZED INTERESUJĄCĄ PAŃSTWA DATĄ. W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT Z INFOLINIĄ. 

(W DNIACH 21-25 stycznia, WSZYSTKIE TERMINY REZERWACJI NA LODOWISKA, W RAMACH WYCIECZEK SZKOLNYCH, ZOSTAŁY WYPRZEDANE)

 

DZIĘKUJEMY!

 

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie szkoły na zimowe szaleństwa podczas kolejnej edycji projektu Zimowy Narodowy.

 

Zimowy Narodowy to doskonały pomysł na lekcję WF-u, czy wycieczkę szkolną. To super emocje – zabawa na lodowisku, zjazd z najwyższej górki lodowej w Polsce, tor do curlingu, bumper carsy oraz tegoroczne nowości, o których można poczytać w naszej rozszerzonej ofercie. Pobyt na Zimowym Narodowym będzie przyjemną odskocznią i urozmaiceniem dnia dla wszystkich uczniów, zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych.

 

Lodowiska na PGE Narodowym to największa zimowa atrakcja stolicy. To połączenie sportu i wspaniałej zabawy. Zimowy Narodowy urzeka wyjątkowym klimatem i mnóstwem atrakcji.

 

Do Państwa dyspozycji będzie udostępniona górka lodowa, lodowiska, w pełni wyposażona wypożyczalnia oraz wiele innych atrakcji!

 

Formularz kontaktowy


Koordynator wycieczek szkolnych

tel: 728 418 449

e mail: wycieczkiszkolne@testa.com.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach od 10:00 do 18:00