Cennik /

Warsztaty na Skateparku

Warsztaty, przewidziane na tegoroczną edycję, odbywać się będą zarówno na poziomie -4 jak również na poziomie -2, w specjalnie wydzielonej strefie pomiędzy wypożyczalnią łyżew, a wejściem na płytę Stadionu Narodowego.

 

Rodzaje warsztatów:

 • Deskorolkowe prowadzone przez grupy Akademia Surfingu i Deskorolki, Board4Kids, GoSkate
 • Rolkarskie prowadzone przez : Black&Yellow, I Love Rolki, Rollinn.pl, Rollschool, Slalom Academy,
 • Surfingowe prowadzone przez Akademie Surfingu i Deskorolki
 • BMX prowadzone przez BMX SCHOOL
 • Hulajnogowe prowadzone przez Scootcamp

 

Harmonogram warsztatów

Miejsce zbiórki uczestników warsztatów ustalane są indywidualnie z trenerem szkółki.

 

Zapisy na Warsztaty

Poprzez bezpośredni kontakt z naszymi partnerami i ich szkółkami.  Kontakty do naszych partnerów na stronie internetowej w zakładce Skatepark

 

Partnerzy prowadzący zajęcia :

 

 • Akademia Surfingu i Deskorolki

Przez 10 lat edukacja i profesjonalne doskonalenie zawodników stało się naszym głównym celem. Prowadzimy lekcje surfingu i deskorolki. Uczymy pływania, równowagi, jak również bezpieczeństwa. Układamy kompleksowe programy łączące aktywność z wypoczynkiem, czas wolny z nauką, dlatego naszych adeptów dzielimy skrupulatnie według wieku, aby dopasować program jak najbardziej indywidualnie. Zawodnicy Akademii reprezentują Polskę na młodzieżowych Mistrzostwach Świata. Kadrę wyszkolenia tworzą Mistrzowie Polski, których zadaniem jest rozwój i przygotowanie młodych talentów do zawodów surfingu i deskorolki podczas Igrzysk Olimpijskich w 2020 roku.

WWW

fundacja5live@gmail.com

tel: 731-553-335

 

 • Black & Yellow Skating to szkółka rolkowa, w której każdy, niezależnie od wieku, doświadczenia czy umiejętności może nauczyć się jak jeździć na rolkach oraz odnaleźć motywację i wskazówki do dalszych ćwiczeń. Pomagamy doskonalić oraz rozwijać umiejętności w ramach zajęć indywidualnych oraz grupowych, zaczynając od podstaw poprawnego poruszania się, a kończąc na specjalistycznych dyscyplinach rolkowych. U nas nauczysz się podstaw jazdy, poznasz tajniki Freestyle Slalomu oraz jazdy zaawansowanej, a także poprawisz swoje dotychczasowe umiejętności jak hamowanie, skręcanie czy jazda do tyłu.

  Naszym celem jest zarażenie rolkową pasją wszystkich wokół. Pokażemy Ci, co możesz zrobić, aby poczuć się pewnie na rolkach i co możesz robić na ośmiu kółkach oprócz zwykłej jazdy do przodu.

  Facebook

  Instagram

  YouTube

 

 • Board4Kids – Szkoła deskorolki i surfingu

Trzy Deski Jedna Pasja i tą pasją zarażamy dzieci wierząc, że #DeskaDajeRadość.

Board4Kids – Jedną z tych desek jest deskorolka i to od niej wszystko się zaczęło! Stworzyliśmy wyjątkową szkołę deskorolki, Twoją Szkołę Deskorolki. Szkołę, w której poza dobrą zabawą duży nacisk kładziemy na rozwój Twojego dziecka. Zajęcia prowadzone są w oparciu o trzy fundamenty: zabawę, ciągły rozwój oraz indywidualne podejście. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe na rożnych poziomach zaawansowania.

WWW

anna@board4kids.pl

tel. : 602 766 506

 

 • GoSkate – Szkoła deskorolki

Animujemy kulturę deskorolkową, zapewniamy warunki do bezpiecznej i metodycznej jazdy.  Mamy ambicję, aby młodzież uczyła się skateboardingu pod okiem doświadczonych instruktorów, a nie wyłącznie podglądając internetowych samouków. Nasi instruktorzy to praktycy deskorolki. Zakres treningów dopasowujemy do wieku, umiejętności i predyspozycji ruchowych uczestników. Zapraszamy na zajęcia indywidualne, grupowe, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Proponujemy także udział w zimowiskach deskorolkowych, organizację urodzin z deskorolką.

WWW

goskate@goskate.pl

tel.: 512 124 343

 

 • I Love Rolki – Szkoła jazdy na rolkach

To ogólnopolski projekt prowadzony przez pasjonatów rolek mający na celu popularyzację tego sportu poprzez tworzenie bezpłatnych warsztatów. To również szkółka rolkowa, w której każdy, niezależnie od wieku i umiejętności znajdzie coś dla siebie.

www.iloverolki.pl

kontakt@iloverolki.pl

tel.: 503 996689

 

 • Akademia Rollinn.pl

Akademia Rollinn.pl to szkoła nauki jazdy na rolkach mająca w swojej ofercie lekcje dla rolkarzy na różnym poziomie zaawansowania. Instruktorzy wyspecjalizowani w różnych stylach takich jak slalom czy jazda agresywna.

WWW

FB

 

 • Rollschool – Szkoła jazdy na rolkach

Rollschool to profesjonalna szkoła jazdy na rolkach i wrotkach założona w 2013 roku. Rollschool tworzą licencjonowani instruktorzy, rolkarze z wieloletnim doświadczeniem i zamiłowaniem do jazdy na rolkach. Rollschool zajmuje się organizacją szkoleń, warsztatów i eventów związanych z jazdą na rolkach. Jesteśmy oficjalną szkółką rolkową i partnerem Nightskating Warszawa

WWW

kontakt@rollschool.pl

tel: 508 276 832

 

 • Scoot camp – szkoła jazdy na hulajnogach

Profesjonalna szkoła jazdy na hulajnodze organizująca obozy od 2012, która zaczyna prowadzić zajęcia, również poza czasem trwania wyjazdów wakacyjnych. Doświadczona kadra instruktorska przeprowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania.

WWW

scootcampschool@gmail.com

Tel. 505-620-185 – Tomasz Dudek

 

 • Slalom academy

Szkoła jazdy na rolkach prowadzona przez multimedalistów Mistrzostw Świata i Europy. Uczymy freestyle slalomu od podstaw zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Udział w zajęciach Slalom Academy to doskonała okazja do podszkolenia swoich umiejętność pod okiem światowych ekspertów. Klaudia Hartmanis i Michał Sulinowski to jedni z najbardziej utytułowanych zawodników na świecie, mają na swoim koncie blisko 280 nagród z 90 międzynarodowych eventów w Polsce i za granicą.

W latach 2015-2017 zajmowali 1. miejsce w Rankingu Światowym WSSA w kategorii Pair Slalom. Jako pierwsi w historii zdobyli dla Polski Medale Mistrzostw Świata oraz Europy, których w sumie mają 22.

Bezkonkurencyjni w kraju, mają na swoim koncie 26 tytułów Mistrzów Polski.

Jedyni w Polsce certyfikowani Trenerzy WSSA Freestyle Slalomu oraz międzynarodowi sędziowie.

 

WWW

FB

INSTAGRAM

Tel. 508 732 829, 501 580 786

 

 • BMX SCHOOL to największa w kraju, profesjonalna szkoła BMX, założona w 2015r przez zawodnika BMX Michała Bastę. Organizują: wyjazdy, kolonie, zajęcia w Krakowie, Warszawie i Rzeszowie. Kadra składa się z utytułowanych zawodników oraz doświadczonych instruktorów. Udzielają się społecznie tworząc często bezpłatne pikniki, walczą o nowe obiekty i nie zapominają przy tym o jeździe na BMX. Współtworzą największy w polsce obóz BMX Holidays. Zapraszamy do zapisów na regularne zajęcia oraz bezpłatne, a ten najbliższe już 22 grudnia od godzinie 12:00

Jeśli nie posiadasz swojego sprzętu, w BMX School wypożyczysz rower dopasowany do każdego wzrostu.

 

FB

Instagram

WWW

 

Sklepy  branżowe :

 • California Skateshop to sklep mieszczący się w centrum Warszawy.

Skateshop wyposażony jest w deskorolki klasyczne, longboardy, cruisery, sprzęt deskorolkowy oraz ubrania i obuwie streetwearowe. Od lat wspieramy i organizujemy wydarzenia skate’owe i muzyczne. Aktualnie jesteśmy jednym z najlepiej wyposażonych skateshopów w Warszawie.

WWW

kamil@californiaskateshop.pl,

Tel.: 228258105

 

 • Deskshop

Działamy na rynku od 2012r. Naszym motorem napędowym jest chęć rozwijania pasji oraz możliwość dzielenia się nią z innymi. W ofercie posiadamy szeroką gamę sprzętu renomowanych marek o wysokim standardzie skierowanym zarówno do zaawansowanych riderów jak i osób początkujących, które chciałyby rozpocząć przygodę z deską. W asortymencie sklepu dostępne są również wszelkiego rodzaju podzespoły w celu utrzymywania sprzętu w dobrej formie i dodatkowe akcesoria, które zawsze warto mieć pod ręką.

WWW

Tel.: 793 055 725

 

 • Kamuflage

To najlepszy i najbardziej zajawkowy Skateshop w Polsce. Kmfg* to także zgrany Team deskorolkowy oraz organizator wielu imprez na terenie całego kraju. Każdy kto tylko raz w nim był wie, że znajdzie tu największy wybór w Warszawie sprzętu deskorolkowego, ubrań firm deskorolkowych jak Nike SB, DC, Element, Etnies, Volcom, Trusher… butów Nike SB, DC, Etnies, Supra, Emerica, oraz wielu innych zajawkowych firm.

WWW

 

 • Selectshop

Jesteśmy multibrandowym sklepem internetowym z najlepszymi markami z branży street, skate, snowboard. nasza ekipa to pasjonaci sportów ekstremalnych.

WWW

 

 

Więcej informacji o skateparku znajdziesz tutaj.