UWAGA:
Cennik /

Warsztaty na Skateparku

Warsztaty, przewidziane na tegoroczną edycję, odbywać się będą zarówno na poziomie -4 jak również na poziomie -2, w specjalnie wydzielonej strefie pomiędzy wypożyczalnią łyżew, a wejściem na płytę Stadionu Narodowego. Dokładny harmonogram wszystkich warsztatów znajduje się na oficjalnej stronie harmonogramu projektu zimowynarodowy.pl w zakładce skatepark. Informacje dotyczące samych zajęć można znaleźć na oficjalnych stronach każdego z naszych partnerów, do których linki również znajdziecie na stronie www.zimowynarodowy.pl oraz na specjalnie dedykowanym wydarzeniu na facebooku.

 

Rodzaje warsztatów:

 • Deskorolkowe prowadzone przez grupy Go Skate, Board4Kids
 • Rolkarskie prowadzone przez stowarzyszenie I Love Rolki, Rollschool, Black&Yellow
 • Longboardowe prowadzone przez szkółkę jazdy Longboardmania
 • Surfingowe prowadzone przez Akademie Surfingu
 • Hulajnogowe prowadzone przez Scootcamp


Zapisy na Warsztaty

Wybierasz dyscyplinę, która Cię konkretnie interesuje. Kolejnym krokiem jest wybór jednego z naszych partnerów, poprzez kliknięcie w ich adres internetowy, co spowoduje automatyczne przekierowanie na oficjalną witrynę partnera, na której są prowadzone zapisy na warsztaty. Tam też można wykupić sobie lekcję indywidualną.

 

Partnerzy

Poniżej przedstawiona została lista wszystkich Partnerów biorących udział w tworzeniu infrastruktury oraz wspaniałej atmosfery podczas projektu Skatepark Zimowy Narodowy.

 

 • Akademia Surfingu i Deskorolki

Przez 10 lat edukacja i profesjonalne doskonalenie zawodników stało się naszym głównym celem. Prowadzimy lekcje surfingu i deskorolki. Uczymy pływania, równowagi, jak również bezpieczeństwa. Układamy kompleksowe programy łączące aktywność z wypoczynkiem, czas wolny z nauką, dlatego naszych adeptów dzielimy skrupulatnie według wieku, aby dopasować program jak najbardziej indywidualnie. Zawodnicy Akademii reprezentują Polskę na młodzieżowych Mistrzostwach Świata. Kadrę wyszkolenia tworzą Mistrzowie Polski, których zadaniem jest rozwój i przygotowanie młodych talentów do zawodów surfingu i deskorolki podczas Igrzysk Olimpijskich w 2020 roku.

akademiasurfingu.com.pl/

fundacja5live@gmail.com

tel.: 731 553 335

 

 • Board4Kids – Szkoła deskorolki

Trzy Deski Jedna Pasja i tą pasją zarażamy dzieci wierząc, że #DeskaDajeRadość.

Board4Kids – Jedną z tych desek jest deskorolka i to od niej wszystko się zaczęło! Stworzyliśmy wyjątkową szkołę deskorolki, Twoją Szkołę Deskorolki. Szkołę, w której poza dobrą zabawą duży nacisk kładziemy na rozwój Twojego dziecka. Zajęcia prowadzone są w oparciu o trzy fundamenty: zabawę, ciągły rozwój oraz indywidualne podejście. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe na rożnych poziomach zaawansowania.

board4kids.pl

anna@board4kids.pl

tel. : 602 766 506

 

 • GoSkate – Szkoła deskorolki

Animujemy kulturę deskorolkową, zapewniamy warunki do bezpiecznej i metodycznej jazdy.  Mamy ambicję, aby młodzież uczyła się skateboardingu pod okiem doświadczonych instruktorów, a nie wyłącznie podglądając internetowych samouków. Nasi instruktorzy to praktycy deskorolki. Zakres treningów dopasowujemy do wieku, umiejętności i predyspozycji ruchowych uczestników. Zapraszamy na zajęcia indywidualne, grupowe, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Proponujemy także udział w zimowiskach deskorolkowych, organizację urodzin z deskorolką.

goskate.pl

goskate@goskate.pl

tel.: 512 124 343

 

 • LONGBOARDMANIA – szkoła jazdy na longboardzie

Longboardmania to pierwsza w Polsce szkoła jazdy na longboardzie. Zrzeszamy znakomitych riderów. Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe. Wypożyczamy sprzęt. Organizujemy longboardowe wyjazdy, promujemy longboarding na eventach plenerowych.

longboardmania.pl

hello@longboardmania.pl

tel: 505 224 866

 

 • Rollschool – Szkoła jazdy na rolkach

Rollschool to profesjonalna szkoła jazdy na rolkach i wrotkach założona w 2013 roku. Rollschool tworzą licencjonowani instruktorzy, rolkarze z wieloletnim doświadczeniem i zamiłowaniem do jazdy na rolkach. Rollschool zajmuje się organizacją szkoleń, warsztatów i eventów związanych z jazdą na rolkach. Jesteśmy oficjalną szkółką rolkową i partnerem Nightskating Warszawa

rollschool.pl

kontakt@rollschool.pl

tel: 508 276 832

 

 • BLACK & YELLOW SKATING – Szkoła jazdy na rolkach

Młoda szkoła jazdy na rolkach „Black & Yellow Skating” działającą od 13 czerwca 2016 roku na terenie Warszawy i Białegostoku. Uczymy jazdy na rolkach oraz pomagamy doskonalić umiejętności na zajęciach grupowych i indywidualnych, zaczynając od podstaw poprawnego poruszania się na rolkach, a kończąc na specjalistycznych dyscyplinach takich jak Freestyle Slalom, Freeride, czy Slide. Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

byskating.com

kontakt@byskating.com

tel.: 510 632 947

 

 • I Love Rolki – Szkoła jazdy na rolkach

To ogólnopolski projekt prowadzony przez pasjonatów rolek mający na celu popularyzację tego sportu poprzez tworzenie bezpłatnych warsztatów. To również szkółka rolkowa, w której każdy, niezależnie od wieku i umiejętności znajdzie coś dla siebie.

iloverolki.pl

kontakt@iloverolki.pl

tel.: 503 996 689

 

 • Scootcamp – Szkoła jazdy na hulajnodze

Profesjonalna szkoła jazdy na hulajnodze organizująca obozy od 2012, która zaczyna prowadzić zajęcia, również poza czasem trwania wyjazdów wakacyjnych. Doświadczona kadra instruktorska przeprowadzi zajęcia na każdym poziomie zaawansowania.

scootcamp.pl

scootcampschool@gmail.com

tel.: 505 620 185

 

 • California Skateshop to sklep mieszczący się w centrum Warszawy

Skateshop wyposażony jest w deskorolki klasyczne, longboardy, cruisery, sprzęt deskorolkowy oraz ubrania i obuwie streetwearowe. Od lat wspieramy i organizujemy wydarzenia skate’owe i muzyczne. Aktualnie jesteśmy jednym z najlepiej wyposażonych skateshopów w Warszawie.

californiaskateshop.pl

info@californiaskateshop.pl
tomasz@californiaskateshop.pl

tel.: 22 825 81 05

 

 

Więcej informacji o skateparku znajdziesz tutaj.