UWAGA:

Cennik

Bilety na atrakcje od poniedziałku do piątku są dostępne z 7-dniowym wyprzedzeniem, a bilety na atrakcje w weekendy z 14-dniowym wyprzedzeniem

 

Klienci posiadający kartę Benefit MultiSport Plus, MultiSport Classic, MultiSport Kids, Multiactive mogą bezpłatnie nabyć bilety na Lodowiska, Górkę Lodową Actimela i Curling. Z oferty wyłączona jest Zimowa Szkółka Danonka (z animatorem). Oferta nie obejmuje innych atrakcji Zimowego Narodowego (Bumper Cars, Skatepark) oraz wypożyczenia sprzętu sportowego. Podczas jednej wizyty można skorzystać z maksymalnie jednej atrakcji.

Klienci posiadający kartę VanityStyle FitProfit oraz FitSport mogą bezpłatnie nabyć bilety na Lodowisko. Z oferty wyłączona jest Zimowa Szkółka Danonka (z animatorem). Oferta nie obejmuje innych atrakcji Zimowego Narodowego (Górka Lodowa Actimela, Curling, Bumper Cars, Skatepark) oraz wypożyczenia sprzętu sportowego.

Klienci posiadający Multikarnety OK System, mogą bezpłatnie nabyć bilety na Lodowisko. Z oferty wyłączona jest Zimowa Szkółka Danonka (z animatorem). Oferta nie obejmuje innych atrakcji Zimowego Narodowego (Górka Lodowa Actimela, Curling, Bumper Cars, Skatepark) oraz wypożyczenia sprzętu sportowego.

Bilet można nabyć wyłącznie w kasach stacjonarnych Zimowego Narodowego w dniu wejścia (bilet wyłącznie na najbliższy nierozpoczęty slot z dostępnymi biletami w bieżącym dniu). Posiadanie karty nie gwarantuje dostępności biletów.