Weekend Otwarcia na Zimowym Narodowym – rozkład jazdy

23 listopada 2018

Ruszyła 6. edycja Zimowego Narodowego. Przed nami intensywny weekend otwarcia Zimowego Miasteczka i Skateparku.

Poniżej znajduje się szczegółowy rozkład jazdy na 24-25 listopada.

 

W sobotę 24 listopada specjalne spotkanie przygotowane wspólnie z Radiem ZET.

Lanberry – godz. 15.00 – do 18.00

Michał Szczygieł – godz. 15.00 – do 18.00

Ewa Farna – godz. około 16.00 – 17.00

 

Na wszystkich gości Zimowego Narodowego czekają specjalne spotkania z gwiazdami, na których będą podpisywać płyty i plakaty. Wszystko to poprowadzi dla Was Marcin Wojciechowski

W niedzielę w specjalnej strefie Radia ZET, będzie można spotkać Kamila Nosel, który przeprowadzi sondę „O czym marzą Polacy”

 

Na skateparku Zimowego Narodowego również nie zabraknie atrakcji.

 

24 listopad 2018 (12:00 – 23:00) – Atrakcje odbywać się będą na skateparku (poziom -4) oraz strefie warsztatowej na poziomie -2.

 

Strefa warsztatowa (Poziom -2)

 

11:00 – 14:00 –  Akademia Surfingu i deskorolki  (www.akademiasurfingu.com.pl)

Otwarte warsztaty surf/skate, bez zapisów

Zapewniamy sprzęt, kaski oraz ochraniacze i profesjonalnych instruktorów. Przeprowadzimy zajęcia surf skate, z elementami „spaceru” na taśmie slackline, poćwiczymyutrzymywanie równowagi na trickboardzie, pojeździmy na deskorolkach. Otwarte konkursy dla wszystkich na najlepszy trick i najdłuższe przejście po taśmie

 

12:00-14:00 – Freestyle Club x Michał Ligocki – klub snowboardowy

Otwarte warsztaty pod okiem 3 krotnego reprezentanta Polski na Igrzyskach Olimpijskich Michała Ligockiego.

Naszym celem jest nauczenie, promocja i rozwój snowboardingu oraz przekazanie pasji do tego pięknego sportu. Prowadzimy szkolenia na każdym poziomie zaawansowania, od początkujących do zawodników międzynarodowej rangi. Organizujemy obozy snowboardowe, starty w zawodach, treningi indywidualne i grupowe. W ramach „Zimowy narodowy” uczymy snowboardingu dzieci w wieku 3-7lat na naszym „mini snowboard parku” . Wielu naszych podopiecznych to medaliści Mistrzostw Polski czy członkowie kadry narodowej

 

 

Skatepark (poziom -4)

 

12:00-13:00 Freeride godzina wolnej jazdy dla zapoznania się z wszystkimi nowymi przeszkodami.

13:00-14:30 – Board for Kids + GoSkate ( wrasztaty dla dziecie 3-12l)

(www.goskate.pl / www.board4kids.pl)

Bezpłatne warsztaty deskorolkowe dla wszystkich dzieci od 3 do ok. 12 roku życia.

Prowadzone przez instruktorów szkół Board4Kids i GoSkate. Brak zapisów. Nie musicie się martwić o sprzęt, wszystko mamy dla Was.  Niepowtarzalna okazja spróbować postawić pierwsze kroki na desce pod okiem Instruktorów. Piknik deskorolkowy dla dzieci, bezpieczeństwo na skateparku, gry i zabawy dla początkujących. Nauka jazdy na deskorolce pod okiem Instruktorów Board4Kids oraz Goskate, zabawy  i konkursy.

Spróbuj swoich możliwości na fingerplazie od Grandfingers w strefie chillout!

 

14:30 – 15:30 Warsztaty Black & Yellow ;  I Love Rolki

(www.iloverolki.pl) (www.byskating.com),

Otwarte warsztaty z nauki jazdy na rolkach dla dzieci i dorosłych. Brak zapisów, każdy może wziąć udział.

 

A już w poniedziałek 26.11 zapraszamy na bezpłatne zajęcia dla początkujących z szkółką ILOVE ROLKI dla osób dorosłych godz. 19:15, zapisy na stronie www.

 

15:30 –15:45 Pokaz Freestyle Slalom, podopiecznych z Slalom Academy

 

Przed Wami wystąpią podopieczni szkoły slalomu na rolkach Slalom Academy. Założyciele szkoły Klaudia Hartmanis i Michał Sulinowski są jednymi z najbardziej utytułowanych zawodników na świecie mają na swoim koncie medale Mistrzostw Świata i Europy, 1 miejsce w rankingu światowym oraz 23 tytuły Mistrzów Polski. Od roku dzielą się swoją pasją i doświadczeniem szkoląc kolejne pokolenia. Ich podopieczni już osiągają sukcesy w Polsce i na arenie międzynarodowej.

Slalom Academy uczy slalomu od podstaw do poziomu profesjonalnego, który właśnie przed Państwem zaprezentują.

 

15:45 – 16:45 – Scoot Camp + Pożycz Kółko (warsztaty + konkursy)

Równolegle będą odbywały się zajęcia szkółki Scoot Camp z jazdy na hulajnogach na każdym poziomie zaawansowania oraz będzie można spróbować swoich sił na latającej desce od wypożyczalni desek OneWheel – Pożycz kółko.

 

16:45 –17:00 Pokaz freestyle slalom, podopiecznych z Slalom Academy

 

17:00-18:00 – Rollinn (www.akademiarollinn.pl)+ Rollschool (www.rollschool.pl)

Otwarte warsztaty, z nauki jazdy na rolkach dla dzieci i dorosłych. Brak zapisów, każdy może wziąć udział.

 

18:00-19:30 – California Skateshop (olimpiada deskorolkowa)

California Skateshop (www.californiaskateshop.pl)

Zawody „Olimpiada deskorolkowa vol. 2”

 

Podczas weekendu otwarcia California Skateshop organizuje trzecią edycję nieoficjalnej olimpiady deskorolkowej! Zastanawiacie się o co chodzi? Deskorolka została dodana do sportów olimpijskich i zobaczymy ją już w 2020 roku na olimpiadzie w Tokio. Musimy zadbać o formę naszych przyszłych reprezentantów. Na zawodników czekają cztery konkurencje.

Zapraszamy kibiców każdej reprezentacji do gorącego dopingu!!

 

20:00 – 23:00 – Freeride 

 

23:00 – Zamknięcie skateparku